Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Segítenél leszoktatni a...

Segítenél leszoktatni a babámat az ölben (vállon) elalvásról? Hátfájás miatt nem bírom tartani és sokáig sétálgatni vele.

Figyelt kérdés
Eddig úgy aludt el, hogy amikor kezdett álmos lenni, jönni akar ölbe, hogy altassam el, ez kb 30-45 perc. Egyre nehezebb és már nem bírja a hátam.
2017. dec. 4. 08:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azzal egészítem még ki, hogy azért volt így altatva a születésétől, mert máshogy nem aludt el.
2017. dec. 4. 08:17
 2/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idos?


Az enyem sem aludt el nagyon sokaig mashogy, ezert en hordozom+fittlabdan pattogok vele, vagy csinalok egy maminbaba tornat youtuberol, es mire vege, altslaban elalszik, es le lehet tenni. Probaltam leteve, tobbszor is hetekig folyamatosan, es el is aludt - 2-3 ora utan, ugy, hogy legtobbszor ringatni is kellett melle, neha elaludt cicin 5 gyorsabban is, de az nagyon ritka volt. En felveszem a hatamra a csatos hordozoba, es megy az aktiv mozgatas, igy negyed oran belul legkesobb mar alszik. 21 honapos

2017. dec. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Annyit meg hozzatennek, hogy vannak nagy testkozel-igenyu babak, az enyem ilyen. Ez az oldal nekem nagyon sokat segitett az alvasrol szolo cikkeivel is:

[link]

2017. dec. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pár napja töltötte be a 3 hónapot
2017. dec. 4. 08:33
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Probaltad mar kendoben magadra kotni? Felszabadul a kezed, es a sulyat is sokkal jobban eloszlatja rajtad. En vettem meg emelle egy nyak/hatmasszirozot (kb. 8000 ft volt).
2017. dec. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Beteszed az ágyába és hagyod, amig elalszik. Akkor is, ha néhány napig sír.
2017. dec. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel én állni, sőt ülni se nagyon tudtam, magamra fektettem a hasamra, mellkasomra, biztos vagyok benne, hogy le lehet szoktatni, nekünk sosem csinálta ezt, mivel tudja, hogy én nem tudok vele mászkálni a lakásban, apja szokta neki ezt csinálni, ha kedvük van hozzá, amúgy beteszem az ágyába és magától alszik, amikor kisebb volt, benyúltam a rácson és simogattam, de akkor is csak pár percig.
2017. dec. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os

Nem fogja úgy érezni, hogy magára hagytam és nem segítek neki, nem számíthat rám?

2017. dec. 4. 09:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

De úgy fogja! Nem ajánlom a sírni hagyás módszert.

Kezd el ölben altatni és mikor álmosodik berakod kiságyba,kicsit énekelesz,simogatod,ha sír felveszed, majd megint lerakod.

Kicsit lassú folyamat, de nem kell sietnetek, olyan picik még ilyenkor, testközelséget erősen igénylik.

2017. dec. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem 10 kilós 10 hónaposom van.Altatás 1: látom rajta,hogy álmos, de nem akar/tud aludni, de nyűgös. Ringatom, aztán amikor becsukja a szemét, de még nem alszik mélyen, lefekszem vele és a mellkasomra rakom. Picit mozgatom a popsiját, aztán ha mélyen alszik, beteszem az ágyába. Altatás2: nagyon-nagyon álmos. Nagyon pici ringatás énekléssel. Beteszem az ágyába, és utána éneklem az altatóját. Altatás 3: már csak kézben van el, nekem meg nincs időm altatni. Felkötöm a hátamra meitai-ba és alszik, amikor akar. Ha elaludt, akkor óvatosan beteszem az ágyába. 29N
2017. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!