Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem tudom letenni a...

Miért nem tudom letenni a babám a kezemből miután elaludt?

Figyelt kérdés
Kislányom jövőhéten lesz 10 hónapos eddig egész jó alvó volt éjszaka. Kézben alszik el tudom h ez nem jó. Két hete lázas beteg volt akkor elég sokat volt kézben és 3 éjszakát velem aludt nagyon letörte és borzasztó nyűgös volt. Mostanra ott tartunk h ha elalszik a kezemben nem birom letenni a kiságyába. A betegség után is már nehezebb volt mint előtte de most már képtelenség. Azonnal hanyatt vágja magát és torka szakadtából üvölt. Ha kiveszem egyből csend van és hozzámbújik. Hol ronthattam el? Kezdek kikeszülni 2 hete nem alszok éjszaka. Ma már napközben is ez volt mikor ébren volt. Az ölemben volt csak csendben és csak akkor ha álltam vele. Leülni sem lehetett. A babakocsiban is sírt pedig imád sétálni. Nem tudom h ez hiszti vagy esetleg a szeparációs szorongás vmi formája vagy csak annyira megszokta h kézben van h ezt várja el most is. Nagyon tanácstalan vagyok mit kéne tennem. Első babám.
2017. dec. 14. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ne várd meg amíg elalszik. Rakd le az ágyába aludni amikor már álmos. Ha sír, menj be, nyugtasd meg de NE vedd ki az ágyból, csak fektesd vissza. Ezt lehet 100x is el kell játszani, de megéri. 1 hónapos kora óta így alszik a fiam, 4 hónapos korára már csak leraktam és magától elalszik minden alaklommal. Te vagy a főnök, nem a gyerek. Ne ő irányítson téged.
2017. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod. Próbáltam már ezt amit írsz de képtelenség volt megnyugtatni anélkül h kivettem volna a kiságyból. Bár lehet h én voltam nagyon türelmetlen :( Újra megpróbálkozok akkor a módszerrel mert ez így tényleg nem maradhat.
2017. dec. 14. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Szeparációs szorongás.

Lehet, hogy nincs is köze a betegséghez.

10 hó körül nálunk javában tombolt a szepa.....

2017. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És h vészeltétek túl? Miket csinált a te babád?
2017. dec. 14. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy hete volt tíz hónapos a fiam. Tudom, miről beszélsz. Nálunk is kézben alszik el. Pedig második baba. Szerintem ha testkontaktra van szüksége, akkor add meg neki. Ha kell hordozd, ha kell ringasd. És várj húsz percet. Kb. annyi a felületes alvásideje, és utána tedd be a kiságyába, ha egy kicsit nyöszörög, akkor simogasd meg. Próbálj meg türelmes maradni vele! Ez teljesen természetes ilyenkor. Nekem a kisebbik nyolctól kilenc hónapos koráighússzor kelt éjjel. De ezt szó szerint kell érteni. Nem tudtuk miért. Már kivoltam. Nem mintha előtte átaludta volna az éjszakát, de ez extrém sok volt. Gennyes középfülgyulladása volt, ami ezen kívül nem járt semmilyen tünettel...
2017. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod megnyugtatni anélkül, hogy kivennéd, akkor vedd ki, de ne a kezedben aludjon el. Kiveszed, megnyugtatod, mikor nyugodt, visszarakod. Első alkalommal lehet hogy nagyon sokszor meg kell csinálni, utána egyre jobb lesz. Nálunk legalább is így volt.
2017. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenképp megpróbálom és kitartó leszek.


Gennyes középfülgyulladás??? Jesszus és h jöttetek rá h vmi baj van? Remélem nálunk nincs semmi ilyesmi.

2017. dec. 14. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!