Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van egy hat éves nevelt...

Van egy hat éves nevelt lányom, egy éve költöztünk össze a párommal, a gyerek 5 évig az anyjával aludt, viszont hogy összeköltöztünk én hajlottam rá, hogy aludjon külön, de nem siettettük két hónapja kezdtük el, de nehezen megy. Vélemény?

Figyelt kérdés
Van egy hat éves nevelt lányom, egy éve költöztünk össze a párommal, azóta mindhárman együtt élünk, a szülők elváltak. A gyerek 5 évig az anyjával aludt, viszont hogy összeköltöztünk én hajlottam rá, hogy aludjon külön, de nem siettettük két hónapja kezdtük el. Vettünk neki alvássegítő plüsst, párom mindig megvárta amíg elalszik és csak aztán osont ki a szobából, vettünk neki egy szép emeletes hercegnős ágyat. (korábban sima volt neki), de semmi sem segít. Hajnalban felébred csoszog, nézi hogy fent van-e az anyja nyugtalanul alszik, már eltelt két hónap és semmi nem javult. Volna valami ötletetek?
2017. dec. 17. 03:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még több türelem.

Egy kisebb gyereknél sem 2 hónap alatt van eredmény. 5 éve abban él.. egyértelmű, hogy az a normális neki.

2017. dec. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Hagyni kell hajnalban bebújni anyuka mellé. Gondolj bele! Te igényled, hogy az asszonnyal összebújva aludjál. Ha kapnál egy jó kis Lamborghini formájú ágyat, akkor mosolyogva mennél a másik szobába külön aludni? Ugye, hogy nem?
2017. dec. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Sajnos lehet, hogy soha nem mer egyedul aludni,ha ilyen sokaih az anyjahoz volt szokva. Tapasztalatból mondom.
2017. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ebben igazatok van a türelemmel nincsen gondom, csak gondoltam hátha van valami ami megkönnyítené neki. Szereztünk most egy kutyust nem miatta hanem már amúgy is régóta akartunk, viszont így hogy a kutyus a szobában aludt sokkal nyugodtabban aludt a kislány is mert így nem volt teljesen egyedül.
2017. dec. 18. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!