Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 11 hónapos körüli babátok...

11 hónapos körüli babátok hányszor ébred éjjel és hogy altatjátok vissza?

Figyelt kérdés

Kislányom most múlt 11 hónapos és 6 hónapos kora óta nem volt egy átaludt éjszakánk se. Éjjelente többször ébred, gondolom vagy a fogzás vagy a mozgásfejlődés miatt és csak cicin tud visszaaludni (de van hogy az se segit). Sokszor előfordul olyan is hogy óránként kel ami eléggé kimerítő...

Nem baj hogy állandóan cicizik egész éjszaka? Nem tudok mást tenni, ez segit többnyire de előfordul hogy járkálok vele de az nem mindig sikeres meg már ugye egyre nehezebb és eléggé fárasztó ez.

Amiatt is nagyon aggódom hogy hogy szoktatom le a cicizésről és akkor hogyan fogom tudni megnyugtatni hogy visszaaludjon? Mert van amikor már kellemetlen és előfordul néha hogy meg is harap és nagyon fáj. 6 foga van eddig.


2017. dec. 17. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer se.
2017. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22 hónapos,még több nap ébred egy héten,mint nem.Iszik,aztàn alszik tovàbb.
2017. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én egy évesem is fél éves kora óta ébred. Ilyenkor cumit kap és már teszi is le a fejét, alszik tovább.


Szerintem mindenképp szoktatás kérdése ez. Nálunk nem volt éjszakai babusgatás, csak akkor ha fájdalomtól sírt. Nem itattuk, mert sosem jelezte, hogy szomjas lenne. Cumi után, a fáradtság miatt egyből aludt is mindig.

Megjegyzem, sose hagytuk sírva az ágyában amikor éjjel felébredt.

2017. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó régóta leszokott a cumizásról. Kiveszi a kezével és forgatja majd eldobja. Nem tud tőle visszaaludni, nem marad a szájában. Egyébként régen amikor még nagyon kicsi volt és csak a pihenőszékben tudott elaludni hasfájás miatt mellettem akkor is a cumit kellett sokszor a szájában tartani hogy ne köpje ki és aludjon...
2017. dec. 18. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is nagy cicifüggő...egy éves múlt, van, hogy éjjel ötször is felébred és csak cicin alszik vissza. Nem tudja megnyugtatni magát (a cumit nem fogadja el, az ujját sem szopja...). Néha zombinak érzem magam...legjobb esetben "csak" kétszer kel. Szerencsére a cicin hamar visszaalszik.
2017. dec. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!