Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Leesésgátlós ágyról éjszakai...

Leesésgátlós ágyról éjszakai alváskor esett már le gyermeketek?

Figyelt kérdés

17 hónapos a fiam. Kimászik a kiságyból így 90x200-as fenyő ágyon alszik ami leesésgátlós. Elég vakmerő és izgulok éjszaka nehogy leessen

.

Hasonló ágya van:

[link]


Tapasztalatok?


2017. dec. 21. 15:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2017. dec. 21. 15:11
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A képet linkeld, ne a google keresést! Mobilon nem hozza be.
2017. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A képet nekem se nyitja meg. Az én kisfiam is 17 hónapos, kb 2 hónapja alszik leesésgátlós ágyon (140x70-esre van állítva), eddig nem esett le.
2017. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Majdnem 2 èves volt a fiam mikor fa keretes ágyat kapott azon ikeas fa leesésgàtlovan. Soha nem esett le prdig màr 5 éves.

Amikor megkapta akkor odatettem paplanokat parnakat egy darabig hogy én nyugodt legyek :)

2017. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen. A diszpárnákat mindig odateszem neki, lassan egy éve abban alszik. De csak az elején vokt ilyen, viszont fel se ébredt csak aludt tovább a földöm 😂
2017. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk hasonló volt. 2 évesen kapta. Vastag szivacs van éjszaka az ágya mellett. 1x lefordult a leesésgátlón keresztül. De 3 évesen eltört ez a fajta leesésgátló amikor az ágyban játszott. Szerencse, hogy nem lett baj, mert egy hegyes vasrúd állt ki belőle.

2017. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem ilyenünk van, hanem külön van rászerelve a leesésgátló, de ettől független esett már ki a 40 centis lukon...gondolom elindult félig lefele és leesett vag ynem tudom, csak arra ébredtünk hogy a földön sír....(habtapi van az ágya mellett, így nem üti nagyon meg magát)...ennek már 2 éve. túl vagyunk rajta, nem volt nagy ügy.
2017. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]


Remélem ez a link már jó lesz. Köszönöm az eddigi válaszokat.

2017. dec. 21. 17:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem eleinte sokat volt a földön. Nem tudom, hogy leesett és aludt tovább, vagy lemászott és visszaaludt, ezt kétlem azért. 16 hósan kapta a leesésgátlós ágyat, már 1 éve lesz lassan.
2017. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ennyire alacsony? Ilyenbe nem mertem volna 2 évesen se rakni. Nekünk ilyen van. Elég magas, még én se tudok átfordulni felette: [link]

90*200-as ágyhoz raktuk fel középre és még pluszba az ágy fejénél ott a komódja is, így kb. 50 centin nincs csak védelem az ágy végében. Erről nem esett le eddig egyszer sem. 4 hónapja használjuk, 2 év 2 hónaposan váltottunk.

2017. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!