Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 7 honapos kisfiam nem alszik...

7 honapos kisfiam nem alszik nappal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig 9-kor aludt egy orat es delben kettot. Kb mult hetig. Azota minden nap eljon a 9 ora es sir, hogy o almos es nem akar aludni. Besotetedik, o mar du 4-tol aludna es ket napja hajnali 4-kor kel, hogy o akkor most ebren van..es beszelget.
2017. dec. 30. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos mindig nem lehet tenni valamit . Mit tegyek , valamit tenni kell gyorsan , nem tettél eleget , stb

Nagyon pici még , az idegrendszere éretlen es nem muködik még úgy a alvás ébrenlét szabalyozasa mint a felnötteknel .

2-3 orat alszik 2-3 at éber stb

Mire szamitottal h beallitod mint a vekkerórát? Valaki igerte h könnyu lesz?

2017. dec. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyit van a gyerek szabadban levegön? Mert egy jó órás-másfél órás séta kinn igen sokat segít az ehhez hasonló gondokon.
2017. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet növekedési ugrás.Nem kezdett el valami új dolgot csinálni? Fogzik?

Nekem is lassan 7hós de pár hetente minden változik.Épp hogy beállna valami, borul is.

Nem könnyű.

Nekem most az volt a baj, hogy eddig ölben aludt el.egy pár napja az istennek se tudtam ölben elaltatni, már nem bírtam, lefeküdtem vele az ágyra és elaludt.Azt hittem véletlen de nem, azóta csak így alszik el.Hogy miért?passz....

2017. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Fel, egy orat van a levegon. Amikor nagyon rossz az ido, nem megyunk ki de, ha ilyen tiszta, igen.

Most kezdett el tolatni, eddig forgott.

Novekedesi ugrason tul vagyunk, fogzani fogzik egy ideje, de o nem ordit, ha felkel ejjel, csak beszelget..hogy kivel, azt nem tudom, de nyomja, hogy abbababbabba.. a sajat nyelven.

2017. dec. 30. 10:33
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Próbáld meg kivinni többet, írtad napi fél órát vvagytok kint hát az borzasztó kevés nem is értem hiszen 10 ° feletti hőmérsékletek vannak. Mi ilyenkor három órátt voltunk kint minimum ennyi idős korában, a babakocsiban tologatva csak elalszik.

Vagy ha délután négykor akar aludni, akkor hagyd, csak utána ébreszd fel hatkor, hogy vacsora és fürdés.

Az enyém is mindig rossz alvó volt , ennyi idős korában talán elaludt 1 órára délelőtt, és délután a babakocsiban 4-5 körül aludt 2 órát.

2017. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kevés a fél óra ilyen időben.3 órát biztos nem lennék kint vele.

Amúgy az én babám napközben 30 percet alszik maximum.Nagyon ritka, hogy többet.

2017. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi.. nyaron volt, hogy 3 orat is kint voltunk!
2017. dec. 30. 13:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Télen is annyit kellene kinn lennie, mint nyáron, felöltözteted kicsit jobban és meg van oldva a gond.


Én mindegyik gyerekkel télen is legalább két órát voltam kinn, márcsak azért is, mert a nagyobbakat el kellett hozni iskolából/óvodából, itt tömegközlekedés nincs és akkor még autónk sem volt. Még a -15 fokban sem lett semmi bajuk megfelelöen felöltöztetve - viszont igen jókat tudtak aludni.

2017. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Aki azt irja, hogy telen eleg a fel ora, az tisztaban van vele, hogy miert kell a babanak, kisgyereknek a friss levego ?

A baba tudeje kicsi az agyahoz kepest, az agynak viszont kell a friss oxigen. Minel tobbet van kint, annal tobb friss oxigen jut az agyaba. Na, ettol fog jobban aludni !


Es bizony telen is kicsi az a tudo ...

Azert van a ruha, takaro , csak ugye anyukanak kenyelmesebb bent punnyadni.

2017. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vágya anyuka télen nem bent punnyad csak lehet hogy a kis tüdejű oxigénre vágyó kisded a babakocsi látványától is ordít pedig előtte 2-3 órát is el volt benne. Én vinnèm naponta ketszer is szívesen 1-2 órára de örülök ha napi 2x fél órát sikerül üvöltés nélkül. Hiába van tologatva...
2018. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!