Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért alszik el ilyen nehezen...

Miért alszik el ilyen nehezen a 4 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Az első 1,5 hónapban nagyon sokat sírt, hasfájós volt, ezért sokat volt ölben, vállon aludt el, sokszor lerakni sem lehetett. A vállon elalvás megmaradt, de kb 10-15 perc alatt mindig elaludt. Mostanában azt csinálja, hogy amikor már álmos, vállra kéredzkedik, de nem alszik el, csak általában 1 óra múlva, ami a súlya miatt már elég megterhelő (ilyenkor fáj a kulccsontom a rossz tartás miatt, zsibbad a hátam, mire elalszik, begörcsöl a csuklóm). Megpróbáltam még éberen és félálomban is az ágyába tenni (hason alszik), de elkezdte emelgetni a fejét meg a lábait, nyögdécsel, nyűglődik, majd felhergeli magát, sírni kezd és az a csepp álom is kimegy a szeméből, kezdődik minden elölről.

Többször előfordult már a következő: A sokadik próbálkozásnál ismétlődő nyűglődés miatt letettem az ágyába, mert már nagyon ideges voltam. Persze egyből ordított, majd amikor lehiggadtam, felvettem, és pár perc után elaludt. Nem értem, hogy miért nem lehet cirkusz nélkül elaludni, amikor képes lenne rá.


2018. jan. 2. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Pedig nagyon egyszerû, miért. Mert rászoktattad a kézben elalvásra.
2018. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Az 1-es válasz lehet, hogy igaz, de hasznosnak semmiképp nem hasznos. Nem tudom a választ, úgyhogy az enyém sem hasznos, de fontosnak tartottam megjegyezni.
2018. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt: Miért alszik el ilyen nehezen a 4 hónapos babám?

Szerintem pont a kérdésre válaszoltam. Ellentétben veled, aki okoskodsz.


Nem az volt a kérdés, h mit csináljon máshogy a kérdezô, vagy ki hogy csinálja, akinél nincs ilyen probléma.


Elsô voltam

2018. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!