Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyatejes anyukák, hozzátok...

Anyatejes anyukák, hozzátok fordulnék! 4honapos baba anyukája vagyok. Nektek rögtön alszik a babátok fürdés majd etetés után?

Figyelt kérdés

Amióta a kisfiam megvan 22óránál hamarabb nem hajlandó aludni .Probáltam már mindent :teljes csend a lakásban ,babamasszázs ,relax zene ,de semmi sem használt .Fürdès után még szopizik 20:30 és 21:30 körül ,csak utána alszik .Viszont ha néha éjszaka meg is ébred ,max 5percig szopizik is reggel 7-ig alszik.

Napközben tv nincs ,próbálom nem túl pörgetni .3x alszik 1órát nap közben.Mit csinálok rosszul ?


2018. jan. 6. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
4 hónapos kislányom neha éjfélig is fent van. Anyatejes ő is, nála sem használ semmi!
2018. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a problémád? Szerintem teljesen rendben az alvása.

Esetleg fürdesd korábban. De elég valószínű, hogy akkor korábban fog kelni.

2018. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Semmitsem csinálsz rosszul, nem minden baba alszik egyformán. Nekem 8 hónaposom van, még napirendje sincs. Kb 2 hetente jön valami ami miatt borul az egész. Növekedési ugrás, fogzás, betegség, front és még sorolhatnám. Az egy fürdés időpontja fix. Van hogy már 9-kor alszik, de van hogy éjfélkor még ringatom és énekelek neki, hogy aludjon végre. :-/ Eleinte stresszeltem rajta, de mostmár beletörődtem, majd kialakul ha nagyobb lesz. Nagyrészt még ő is szopis, csak a tízórai van kiváltva, ami néha már ebéd...
2018. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megerősítést .Én is így gondolom hogy ez így normális .Csak elég sokan kioktattak mostanában ,hogy ez így nem jó .Tápszeres babák anyukái voltak , de ott szerintem más a napi ritmus is ,ezért lehet eltérés .Mert elvégre az anyatej összetétele változik a napszakokkal,a tápszeré nem .
2018. jan. 6. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, 10 előtt nem aludt el a babám, bármit próbáltam is. Hiába kezdtem el altatni már 9-kor, semmi értelme nem volt, mert csak 10-kor aludt el.

Ez 1 éves kor körül változik meg, mikor már napközben csak egyszer alszik a baba, ezért este hamar kidől :-)

2018. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nővérem alig aludt valamit az első 6 hónapban. Napközben örült ha elájulhat 20 percre.
2018. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!