Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Azzal a kérdéssel fordulok...

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a 10 hetes kiskányommal mit csináljak hogy éjszaka aludjon? Kb hajnal háromkor alszik el minden nap.

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 02:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják hogy szívás 😆
2018. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyit alszik napközben? Nincs túl meleg a szobában, ahol alszik? Nem éhes?
2018. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, hogy egész nap alaszik akárhogy keltegetem akor is vissza alszik éjszaka meg bármit csinálok akkor sem alszik és ez nagyon fárasztó mert van egy 8 éves fiam is akit reggel suliba kell vinnem és akor már nem tudok pihenni mert hát bezzeg akkor alszik mélyen mert fáradt
2018. jan. 16. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor az a baj, hogy megfordította az éjszakát és a nappalt. Valahogy fel kellene kelteni és ébren kellene tartanod egyre hosszabb ideig, persze ez csak fokozatosan fog menni. Amikor ébren van, ne hagyd elaludni akkor, amikor ő szeretne, hanem húzd ki mondjuk 10 perccel, majd ezt növeld apránként. Én így csináltam, amikor meg akarta fordítani.
2018. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!