Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A nappali alvásoknál te...

A nappali alvásoknál te felébreszted a babát, vagy hagyod, hogy magától ébredjen? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Egészséges, éhségre ébredő babát soha nem ébresztenék. 1,5 évest már igen, ha du. 3kor még durmol ebéd óta, mert akkor este nem alszik.
2018. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Eszem ágában sincs felébreszteni, örülök, ha alszik és csend van :DD
2018. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Ha jól gyarapszik és nem aluszékony esetleg sárgaság miatt, nem kell ébreszteni.

Én sosem keltegettem egész picinek. Most már (8 hónapos) van, hogy délutáni alvásból felkeltem, mert ha este 6-ig aludna felborulna az esti rutinja. De amíg egyébként is kelt éjjel enni, délután sem keltettem fel, szépen beállt magától a rend. :)

2018. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Én nem ébresztem egyiket se. Fél éves és 2 éves gyerekek. A nagyobbat 1 hetes koráig ébresztettem mert nem hízott és aluszékony volt. Miután magától kelt enni, és mégis hosszabb lett egy alvás, akkor már hagytam. Az igaz, hogy délután 3-kor nem alszik már sose, fél 2 - 2 között szokott kelni.
2018. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Az utolsó mondatot nyilván mostanra értettem már.
2018. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 3 hónapos múlt. Sosem ébresztettem, még éjszaka sem pedig csak enni kel fel, mostanra már csak egyszer, de az is változó. Van hogy már fél egykor felkel van hogy csak háromkor. Napközben másfél két óránként alszik egy órát, ritkán ha vmi megzavarja a napját és fáradtabb, alszik 2-3-at is, de én csak örülök neki, nem ébresztem.
2018. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
igen, mert különben borul a napirend, és este nem alszik. Az én lányom kb 8 hónapos korától 1x alszik napközben. Reggel 9körül kelünk, 1-3ig alszik, este 9-10 közt alszik el megint. Ha délután nem kelteném fel, pörögne még éjfélkor is
2018. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
10 hónapos, napi 2x alszik és ált. ébresztem, különben este nem alszik el, vagyis nagyon késôn, aminek következtében reggel sokáig aludna, amitôl borul a napközbeni alvás stb. Így viszont szépen megvan a napirend és 10percen belül alszik, miutàn leteszem.
2018. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7hós napi 3x alszik sosem ébresztem.Alvásai kb. 30percesek...mostanában kezd egy, másfél órát aludni.

Ha észrevenném hogy estére nem jó a napközbeni hosszú alvás lehet kelteném.

2018. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
napirendünk van, és ennek része az is, hogy nem hagyom túl aludni magát, ha csak nem beteg. ezért ha nem is felkeltem, de elég ha nem lábujj hegyen járok, és úgyis felkel
2018. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!