Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mekkora a gyereked és átlagosa...

Mekkora a gyereked és átlagosan mennyi ideig altatod este?

Figyelt kérdés

Most arra gondolok, hogy mikor bebújik az ágyba, és már nincs beszélgetés és mese sem, csak altatás...(akinek mesére elalszik az mázlista de nem ez a kérdés) onnantól még mennyi idő mire elalszik?

Nekem 3,5 évesem van, minimum 20 percig fogom a kezét mire elalszik, rosszabb napokon akár 40-45 percet...a kistesója most kezdi, hogy nem akar aludni, 1,5 éves, ma 40 percig altattam. Másnál is ilyen nehéz ez?


2018. jan. 17. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4 hónapos, 2 óra....
2018. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Zoli780806 ***** válasza:
35%
24 éves. 1,5 órát
2018. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
4-6-9 évesek. Nem altatok senkit a legnagyobb másfél éves kora óta. Elköszönünk egymástól, és kijövök, Elalszanak maguktól.
2018. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Változó. Nálunk ez időszakos.

Van amikor leteszem, megsimogatom, kijövök és magától elalszik. Volt viszont olyan időszak is, mikor 3 órába telt! Nem tudom mitől függ. Szerencsére alapból azért jól és könnyen alszik, az a gyakoribb. Most két éves.

2018. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is..

21 hónapos átlagban este fél óra elaltatni, most pl férjem már a 40. percet húzza vele, neki meg még a popóját is rázogatni kell nem elég a simi vagy kézfogás.

Nappali alvásnál érdekes 5 perc aztán alszik .

2018. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Átlag negyed óra, max 20 perc. Szeptemberben volt 2 éves. Ő ősszel kezdte ezt, addig magától elaludt babakora óta, gondolom a tesója.

A 6 hósom meg fél óra, néha még több.

2018. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3 éves. Általában 20-30 p, ha elcsúszott a nappali alvás akkor beletelik 45 percbe vagy 1 órába is.
2018. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

25 éves és már a barátnője dolga, hogy "elaltassa".

Bocsánat! :-D Viccet félretéve: este nem altattam egyiket sem, néha kicsi mese, de nem igényelték igazán, azt mondták, inkább hagyjam őket aludni. A legkisebbnél voltak kis "szertartások" az elköszönésnél, de ez max. 1-2 percet vett igénybe (jó éjszakát, szeretlek, szép álmokat, hiányozni fogsz - ezek mindig elhangzottak). Manapság is szokta még ezt játszani, csak már nem mi jövünk le tőle utána, hanem ő megy fel a szobájába (14 éves). Jól szórakozunk. Kicsiként nagyon aranyos volt, most meg már vicces.

2018. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Változó. Van hogy olyan sokáig tart, hogy bealszok mellette, van hogy 10 perc múlva kint vagyok. 2 éves. Ma gyorsan ment, cserébe már háromszor sírt fel. Az utolsó foga jön...
2018. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Elso gyerek 3 eves volt (kozepso meg 1, legkisebb akkor meg nem volt), amikor meguntuk. Akkor atlagban 1 ora volt.

Azota nem altatunk (akar a ferjem akar en rakom le oket), a masodiknal es harmadiknal aztan plane bele sem csusztunk ebbe. Persze a szokasos pisilni kell, kerek egy pohar vizet stb letudjuk 😁, de nem dekkolunk bent, hanem meseles utan puszi, simi es szevasz, kijovunk.

2018. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!