Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam le erről és...

Hogyan szoktassam le erről és miért alszik ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

10 hónapos kisfiam kb.1-2hónapja nagyon rosszul alszik.Szépen aludt addog csak hajnalba kelt akkor még megetettem és szépen visszaaludt vagy egyből vagy egy fél óra múlva max nem volt sírás semmi sem. Aztán egyik napról a másikra mintha 360fokot fordult volna minden.Egész éjjel szinte egyfolytába percenként forgolódik rugdalja a kiságyat hasra fordul álmába felriad minden kis zajra. Ugye aztán így mellénk tetten amit sajnos rosszul tettem mert odaszokott és mostmár szinte nem is alszik a kiságyába. Tudom ez az én hibám. De már nagyon nagyon kimerült voltam és 2-3órákat nem akartam a kiságy mellett állni. Vagy volt hogy csak hajnalba tettem oda de mostmár kb mellettem se alszik hanem rugdalozik meg forog kényelmetlen már nagyon és teljesen kimerült vagyok alig alszunk valamit.Napközben alszik 2órát kb van hogy elalszik a kiságyba de leginkább csak velem. Ha beteszem este is csak ugyanugy forgolodik rugdosoik magára huzza a takarót szórakozik vele és már nem bírom mert minden nap és éjjel ez van. A fogai is lehetnek az oka de már kint van neki 5és előtte még jól aludt de 2hónapja már ez a huzavona megy. Lassan el is költözünk és külön akarom tenni mert szülőknél lakunk és itt nincs annyi szoba. Talán mi is zavarjuk őt a mocorgásunkkal de nem hangoskodik ugy senki a minimális alapzajok vannak csak.

Valakinek valami tapasztalat e téren vagy járt e már így???

Minden tanácsot szívesen elfogadok!


2018. jan. 19. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk ez a forgolódás,dobálja magát emésztési gondok miatt volt ,kiderült tejfehérje és tojásallergiája van, mióta diétázik tök jól alszik.

Az hogy köztetek alszik nem baj, de ha át akarod szoktatni jó lenne ha kiságyába aludna el és éjszaka vennétek magatokhoz csak, így mikor már nem lesz zavaró tényező az alvásába ott fog maradni a kiságyban éjszaka,tapasztalat.

2018. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Humana Jó éjt teát. Nekünk az vált be ugyanerre a problémára.
2018. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!