Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Árthat a babának? 20 hós a...

Árthat a babának? 20 hós a kislányom (12 kg) és 19 hetes várandós vagyok. A délutáni altatás csak mei-tai-ban megy, abban viszont 5 perc alatt és utána le is tudom tenni az ágyra.

Figyelt kérdés

Árthat a babának a pocakban, ha így altatom a lányom, vagy a méh és a magzatvíz védi? Még csak a derekam fáj tőle, de az amúgy is olyan, máshol még nem érzem a súlyterhet. Viszont nem tudom, h amikor ilyenkor valamelyest benyomódik a hasam, akkor az árthat-e a babának.

Nem szeretnék visszatérni a babakocsis altatásra, mert hideg van kint, és így legalább én is tudok pihenni egy kicsit.

Köszönöm a véleményt, jó tanácsot!


2018. jan. 24. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hideg, de ha az is lenne, akkor is kint lehet altatni.

Én nem cipelgetném terhesen a nagyot, ha egyszer fáj a derekad tőle.

2018. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha problémamentes a terhesség, nem lehet gond.

Viszont érdemes most elkezdeni átszoktatni, mert kesobbamikor ott a kicsi féltékeny lehet, hogy 1. Nem cipeled 2. A tesót altatod úgy

2018. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értettem, h nekem van hideg. :) A múlt telet végig babakocsiztam, de ezt most a hátam közepére sem kívánom. Meg amúgy is, jó lenne, ha otthon tudna az ágyában normálisan elaludni. Egy ideig próbálkoztam rendes melléfekvős altatással. Pár nap után volt 1-2 nap, amikor sikerült is egész hamar bealudnia, de aztán jött egy takonykór és azóta hiába próbálkoztam így altatni, csak hajtépőssé vált a "fáradt vagyok, de nem tudok így elaludni" állapottól, és aztán az én türelmem is elfogyott a sokadik 3/4-1 órás próbálkozások után. Nem igazán találom a megoldást, hogyan segíthetnék neki melléfekvősen elaludni, mert a fáradtságtól csak jobban bepörög/bedurvul, és nem benyugszik.

De úgy láttam, h inkább csak a súly miatt aggódnátok, nem amiatt, h kicsit benyomódik a hasam. Engem ez utóbbi jobban aggaszt.

2018. jan. 24. 23:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy onbut, azon nincs keresztpánt.
2018. jan. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!