Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Olyan Anyukák tapasztalataira...

Olyan Anyukák tapasztalataira lennék kíváncsi, akiknek a babájuk nappal keveset alszik. Az én kisfiam 5 hónapos és 4-szer fél órát alszik, A közeljövőben várható javulás? Mikor várható hogy kevesebbszer többet aludjoun?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 6hos lesz 1hét múlva. Ő is 4x 30percet alszik csak. Ha máshogy kel reggel akkor délutáni sétát szoktam egy kicsit nyújtani. De az is max másfél órat alszik.

Ismerős kislánya 9hos ő 1x vagy 2x fel órát alszik néha 1x másfelet.

2018. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jelen. A fiam már nagyobb, de emlékszem, egyik napról a másikra nagyon átrendeződött az alvása. 7,5 hónapos volt, 4x 30 perc helyett 3x aludt és csak az utolsó maradt fél órás. A többi 1 - 1,5 - 2 órás lett. Nem jártunk jól, elkezdett hajnalban kelni. :/ persze egy baba se alszik többet annál, mint amennyire szüksége van. 9 hósan meg csak 2x aludt már és 2x 1,5 óra volt de az első alvás volt nem egyszer 2 - 2,5 órás is.

A lányom most 7 hós és általában 3x - 4x fél órát alszik de néha a 2. vagy 3. alvás megnyúlik vagy 1,5 órára. De ez újszülött kora óta, pedig sose aludt sokat.

2018. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7hósan fordult.Ő is 4x30at aludt, most 2x1-1.5-2 órát plusz késő délután egy felet.Éjjel egyszer kel cumiért, hajnal négykor eszik de vissza is alszik olyan 8ig.
2018. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen keveset aludt :D

Most egy éves lesz egyszer alszik fél óra max órát délután óra másfél órát.

2018. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fiam rossz alvó volt, minden halk susogás felébresztette már a kezdetektől.

Körülbelül 1 éves volt, mikor elkezdett napi 1x aludni, viszont akkor 2-3 órát.


Én úgy vettem észre, hogy akkor kezdődött a javulás, amikor hagytam hogy teljesen lefáradjon. Tehát nem akkor tettem le aludni amikor “kb ilyenkor szokott aludni” vagy amikor elkezdte dörzsölni a szemét. Nem. Hanem akkor, amikor letettem aludni és egyből rakta le a fejét - módon.

Azután a fáradtság miatt rendesen kialudta magát.

2018. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊Nem lenne bajom ezekkel a fél órás alvásokkal, ha a két alvás között nem lenne nyűgös, gyorsan elfárad, de elaltatni nem tudom.Akkor várok türelemmel.Abban reménykedem ha majd elkezd mászni, járni akkor jobban elfárad.
2018. febr. 7. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!