Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » ötletek déli altatáshoz?

ötletek déli altatáshoz?

Figyelt kérdés
Màsfèl èves. Este kb fèl 9 körül alszik el, reggel kb fèl 8kor èbred. Dèlutàn meg nem akar aludni. Màr mindent kipròbàltunk.. szinte minden nap majdnem egy òra hosszàig kell altatni hogy elaldujon. van valami ötletetek??
2018. febr. 7. 12:53
 1/7 anonim válasza:
58%
Mennyire cserélnék vele...Haha.:D Na de viccet félretéve,én (igaz nem vagyok anyuka,18 vagyok:)) úgy tudtam elaludni,hogy anyukám ebédre "nasi" gyanánt elég sokáig adott nekem ilyen "jó éjt" papit. (Azt hiszem ez a neve,de bocsánat ha tévedek!) Egyébként én is utáltam aludni délután. Nagyon sokat kellett mesélnie anyunak,meg például imádtam mikor az ölében altatott.:)
2018. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit csináltok délelött? Eleget vagytok levegőn?

Szerintem nincs lefáradva az lehet a gond, ha kifutkározta magát levegőn és jól lakott ebéddel, nagyon furcsálnám ha nem lenne álmos ilyen korba, főleg hogy korán kel.

Ha ezek kipipálva esetleg próbáld meg később ebédeltetni,később altatni mondjuk 1 óra körül mint most.

2018. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Unokahúgom 15-16 hós kora óta nem alszik délután.


Egyébként fáraszd le délelőtt, SOK séta, menjetek, rohanjon, stb.

2018. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
folyamatosan jàtszunk.. nagy sèta, jàtszòtèr.. (kivève ha az esö esik) Folyamatosan "talpon van" olyan örökmozgò.. dèlben meleg ebèd..de mègsem akar elaludni.màr azt is pròbàltam hogy kèsöbb egyen, kèsöibb aludjon..de semmi..
2018. febr. 7. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Szia! Az én kisfiamat 7- fél 8 körül ébresztenem kell reggel, hogy este elaludjon 10 órakor. Ő fél órát alszik dél körül. Ha többet hagyom aludni, vagy ha később kel, akkor borul az egész. Nem próbáltad még ébreszteni reggel egy kicsit korábban?
2018. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lett lepontozva az 5- ös válaszom?
2018. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem tudom mièrt lettèl lepontozva..tölem zöld kezet kaptàl, mert akàr ez az èn vàlaszom is lehetett volna..keltem szinte minden reggel mert kèpes lenne akàr 8- fèl9ig aludni..viszont akkor mèg annyira sem aludna dèlben..
2018. febr. 8. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!