Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerinted mikor lehet mondani...

Szerinted mikor lehet mondani egy babára, hogy jó alvó vagy rossz alvó?

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom a kórházban is aludt 3-4 órákat egyhuzamban éjjel, itthon ez 4-5 lett. 6 hetes kora óta alszik ált. 7 órát éjjel egyhuzamban. Cserébe nappal csak egyszer alszik, szintén 6 hetes kora óta. Én úgy szoktam jellemezni, hogy éjjel jó alvó, nappal rossz alvó. 😊
2018. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én jó alvónak gondolom, gondoltam a fiam annak ellenére, hogy extrém korán kelt. (Fél 5 - 5). 8-kor már aludt és nappal is nagyon sokat aludt. (Átlag 5 óra összesen). Éjszaka 8 és fél 5 között nagyon ritkán kelt fel. Fogzáskor sem. Betegségnek csak az 1. éjjelén. Nem volt gond se az alvása mennyiségével sem a minőségével, csak ő így osztotta el. A nappali 1 alvás amúgy megoldotta, mert 5 órát nem aludt egyszerre. "Csak" 2,5-3 órát, és reggelig aludt.


A kislányom meg rossz alvó, éjjel 1-2 óránként kel fel, a nappalok borzalmasak alvás téren. 7 hós de születése óta utál aludni, konkrétan 3 napos kortól 2 hetes korig csak rajtam aludt, aztán engem felváltott a porszívó hang telefonról. 6 hósan sikerült leszoktatni róla. :/ éjjelre nem kellett, addigra kiütötte magá rendesen de sűrűn kel természetesen..

2018. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim úgy tűnik extra jó alvók. 6 hetes koruktól este 8-tól reggel 8-ig simán alszanak. Napközben 6 hetesen mintaszerűen 3-4 alvás volt. Most egy éves a kisebb, délután 2,5 órát alszik.
2018. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!