Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van egy kisgyermek 17hónapos...

Van egy kisgyermek 17hónapos nagyon rosszul alvo ti mit javasoltok erre? Több lent.

Figyelt kérdés
Első gyerek anyatejes+ételeket kap de már nagyon kevés a tejem pár ml igaz nem is bánom mert nagyon fáj már a mellem(ezért ne bántsatok) szóltam a védőnőnek ö meg altatót akar adni neki meg orvoshoz küldeni stb. Én ellenzem ő erre azt mondja kimerülhet a gyerek napközben 20-30-40 percet alszik ha éjjel fent van vagy felszínesen alszik 2orat alszik napkozben sokat nyuszog nyugtalan de nevet is mint mas gyerek mit tehetnek?:( vagy mit rontottam el ?
2018. febr. 10. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Viheted orvoshoz, de semmit nem mondanak! Alvásklinikán csak annyit hogy ne szoptasd ( nekem ezt mondta az orvos, pedig előtte 10 perce beszéltük h 6 hós kora óta nem szopik egyáltalán, sőt nem is eszik éjjel)

Meg h hagyd sírni éjjel, majd megtanulja megnyugtatni magát. Kb ennyi.

2,5 évesem van. Voltunk háziorvosnál, neurológián, alvásklinikán. Fogalmuk sincs h miért kel még éjjel.

Nappal szintén rossz alvó volt mindig is.

Most tartunk ott h nappal alszik 1-2 órát, éjjel pedig (már csak) 3-4x kel, de gyorsan visszaalszik.

Hát van ilyen.

Nekem szerencsém volt a védőnőmmel, mert második gyereke hasonló volt, így tudta h ez nem baj, csak nem átlagos.

Kitartás.

A szoptatást pedig ha már nem akarod ne tedd! Aki ezért megkövezne azzal nincs minden rendben

2018. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!