Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van aki nem ifjúsági ágyra...

Van aki nem ifjúsági ágyra váltott rácsos ágy után? Hogy tetszett a gyereknek?

Figyelt kérdés

Nagyon igényli kisfiam hogy valakivel aludjon, ha bent alszunk a mi szobánkba éjjel folytonk kel, de ha a férjem bent alszik nála matracon akkor átalussza az éjszakákat.

Közénk venni nem tudjuk mert pörög körbe körbe mint a propeller és szétrúgdos minket,kevés a hely úgy, de nekünk se jó hogy matracon kell aludnunk.

Mivel lassan 2 éves gondolkozunk hogy lecseréljük már a rácsos ágyat akkor, de mit érdemes venni?

Gondolkoztam franciaágyon leesésgátlóval és akkor felváltva alszunk bent nála, de ha meg leszokik a társas alvásról túl nagy lesz neki nem?

Vagy olyan is eszembe jutott hogy van ilyen:

[link]

Szerintetek ezen elfér egy felnőtt ember a vendégágy részen?

Nem nagydarab egyikünk se.

Valami más ötlet? Azt ne mondjátok hogy szoktassuk le, próbáltuk, aminek az eredménye hogy mind3-an nem alszunk, így legalább kialusszuk magunkat hogy valaki vele alszik.

Hosszútávra szeretnék tervezni.


2018. febr. 12. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Normál 90*200-as felnőtt ágyba költözött a kiságy után. Vettünk hozzá leesésgátlót és kész. Altatáshoz mellé fekszünk és mellé férünk.
2018. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen amikor az ágy túl nagy???

Lehet nagy egy ágy?

Ha elfér a szobában, akkor miért ne lehetne már most nagy ágya? Egyedül is tud majd aludni rajta. Legalább tovább lesz jó.


Nálunk 1,5 évesen leesésgátlós 70x170-es ágyat kapott. Most 5 éves, ő még bőven elfér, én már nem annyira mellette. Így mostanában van szoktatva az egyedül alváshoz.

De mire suliba megy, addigra kelleni fog egy "normál" méretű ágy. Akkor már lesz is hely átalakítás miatt, de most még van egy kanapé/vendégágy a szobájában. Így jelenleg nem férne el egy nagy ágy.

Ha nálatok igen, akkor miért ne?

2018. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amit belinkeltel az nagyon jo.Praktikus,nekem is tetszik.Mi is eppen agyvasarlas elott allunk,a nagyobb kislanyunknak olyan agyat vettunk ami szimpla egyszemelyes de van vendegagy.Ha nem aludt vele senki akkor felraktunk pliszba egy leesesgatlot.Most is igy tervezzuk,90×200as vendegaggyal es veszunk hozza leesesgatlot.
2018. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Én is nagyon a vendéágyasra hajlok, nappal be lehet hajtani, éjjel meg kihúzni ,nem foglal sok helyet.

Elférne franciaágy is csak sokkal kevesebb hely lenne aludni, meg mint mondtam nagy ágyon körbe-körbe forog félek hogy leesésgátló ellenére is leesne, vagy az ágy végébe ébredne reggelre.

200x90-es azon elférnénk szerintem mi is.

Az nem elég amúgy hogy altatáskor hozzá bújunk, ha éjjel felnyöszörög és nem talál senki a szobájába akkor vigasztalhatatlanul sír.

2018. febr. 12. 12:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Kevesebb hely lenne játszani, nem aludni :D
2018. febr. 12. 12:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Leesésgátlós nagy ágy, odabújsz hozzá aztán mikor elalszik átmász a ti ágyatokba.

Sima fa keretes ágyunk van, és ikeás lesésgátló az is fa.

2018. febr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj ha éjjel nem talál minket, akkor addig sír míg át nem megy hozzá valaki aludni vagy át nem hozzuk.
2018. febr. 13. 21:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Rácsos ágyból hogy találna titeket? Vagy elvárnád, hogy kómásan másszon ki?


Leesésgátlós ágyból simán kikel majd.

2018. febr. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen ki tud mászni, 2 rács ki van véve, ki tud rajta mászni ha akar de nem szokott.
2018. febr. 14. 08:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém se jön ki a sima ágyból, hanem kiabál vagy sír. Ő se szeret egyedül aludni. Mi is szivacson alszunk mellette és a nagy ágynál pont attól félnék, hogy leesik, forog-mocorog èjjel még mindig, már majdnem 6 éves. Nekem nagyon tetszik a kihúzhatós ágy, de azt írja 70kg a terhelhetősège, nem felnőttre találták ki valószínű. Mi is gondolkozunk a megoldáson, 0-6 éves korig jó a mostani ágya és nagyobb kellene, de azok magasabbak is, fura lesz 6 èvesen mèg leesésgátlózni. A mostani alacsony, ha legurul a szivacsra meg se érzi.
2018. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!