Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Valaki találkozott már ilyen...

Valaki találkozott már ilyen problémával?

Figyelt kérdés
Mióta beteg a lányom,ha elalszik délben vagy este,rögtön felsír és felül. Tegnap este 22 óra volt,mire elaludt. Fáj a torka és egy picit taknyos,köhög. Orrát leszívtam. 12kor tettem most le,most aludt el. De az előbb már aludt kb 10 percet. Ez szörnyű...annyira álmos...
2018. febr. 23. 13:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Hogy segítsek neki?
2018. febr. 23. 13:22
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem még picike a kislányom, de az oltások után itt is mindig ez van. Lázas és csak nyűglődik, ha lement a láz, akkor is. Olyan, mintha nem merne elaludni, nagyon fura. 😕
2018. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hintát vagy babakocsit próbáltad esetleg? Nekünk ez a 2 tuti módszer van, ha sehogy máshogy nen alszik el, ebben a kettőben akkor is.
2018. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tud még séta közben aludni? Mert én inkább elmennék vele sétálni, ha ott legalább elalszik..


Vagy nem tudtok összebújni? Mi lehet az a helyzet amiben kényelmesen el tudna aludni úgy, hogy zavarja a betegség?

2018. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Orrsprayt is adtál neki? Lehet, hogy dugul az orra. A fiam nátha idején nem képes picit bedugult orral sem aludni, pont mint a férjem.
2018. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sterimarral befújtam,utána orsziporszi. Mellettem van az ágyban,hónapok óta így alszunk. Hinta nincs,babakocsival csak bevásárolni járunk.

Az a rossz,hogy lenne dolgom,de nem tudok mellőle elmozdulni. De inkább ülök itt,csak aludjon. Szerencsére most alszik.

2018. febr. 23. 13:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztos, hogy faj a torka, akkor altatas elott egy kis fajdalomcsillapitot adhatsz neki szerintem.

En nagyon ritkan hasznaltam/hasznalok a gyerekeknel, de ha kifejezetten fajdalommal jaro betegseguk van (pl erosebb fulfajas), akkor alvas elott adok nekik. Ilyenkor fontos, hogy pihenjenek es nyilvan van az a fajdalom gyereknel, felnottnel egyarant, ami az alvasbol is felebreszti oket.

Esetleg torok spray-t us probalgatnal, amiben van valamennyi fajdalomcsillapito, helyileg hat es lehet, hogy az is eleg.

Almaban is nyel, lehet, hogy arra ebred.

Vagy az orra dugul be, ahogy mar irtak. De ha azt kitisztitottad alvas elott, akkor azzal mast nem igen tehetsz.

2018. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Este majd kap Panadolt. De nem akarok naponta 2x adni,mert májbetegen született. De szerencsére azóta alszik.
2018. febr. 23. 14:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Éjjel aludt, mint a bunda,de most délben megint tiltakozott egy kicsit. Lehet,hogy el akarja hagyni a déli alvást? Akkor örökölte,mert óvodában már én sem aludtam 1x sem. De ő még aludhatna 23 hónaposan..
2018. febr. 24. 12:25
 10/10 A kérdező kommentje:
És már nem olyan beteg.
2018. febr. 24. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!