Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van, akinek nem jott be az...

Van, akinek nem jott be az Adamo hinta?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A nagyfiamnak nem, mert későn vettem, 9 hónapos volt már, akkor már kár szerintem. Az ikrekkel viszont életmentő, 1-2 hónaposan kezdtük használni, azért nem előbb, mert addig kb. ettek-aludtak az ágyukban is, nem volt rá szükség.
2018. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm egyik gyereke sem szerette, ami nekem jó, mert megorokoltuk tőlük. Nálunk sem olyan nagy kedvenc, de fel órát kb elvan benne. Aludni egyszer aludt el benne
2018. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy kis ideig el van benne a fiam, de utána üvölt.
2018. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Sima babahintank volt, abban neha megmaradt a gyerekem, de nem sokat, akkor valoszinuleg az Adamoban sem aludt volna? Gondolkozom, hogy a kovetkezo gyermekhez erdemes lenne-e beszerezni.
2018. febr. 27. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdemes, de akkor az elejétől. Vegyél használtat, mert ha nem jön be, ugyanannyiért tovább is tudod adni, semmi kockázat nincs benne.


#1 voltam

2018. febr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!