Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyi idôs volt a gyereked,...

Mennyi idôs volt a gyereked, amikor a nappali 2 alvásról átálltatok 1-re? Magától alakult, vagy ti alakítottátok így?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
14 hónaposan. Magától alakult. Egyre tolódott a délelőtti alvása, láthatóan egyre később álmosodott el, míg végül kimaradt a délelőtti és déli alvás lett belőle.
2018. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 eves korul, magatol
2018. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11 hónaposan magától állt át. Egyre később lett délelőtt álmos.
2018. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20 honaposan. A bölcsi "kényszeritette"egyszeruen délelőtt nem altatnak, max babákat, a szabályzatuk pedig nem erről szól, abban az áll hogy két év alatt lehetőséget biztositanak nekik aludni.
2018. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9 hónaposan és természetesen magától állt át, nem is tudnám ezt befolyásolni, akkor alszik el amikor kedve van.
2018. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Viszonylag “későn”, 2 évesen. Magától alakult így, egyszercsak nem aludt már délelőtt :)
2018. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19 hónaposan. Délelőtt már hiába ültem mellette fél órát, egyáltalán nem akart elaludni. Egyébként se bántam, mert elcsúsztak már az alvások, délután is nagyon nehéz volt időben elaltatni, este is. 1 alvással nagyon jól bírta a napot, azóta 1x alszik. De ő pl a nappali 2 alvásra is 10 hónaposan állt át, szóval nem siette el.
2018. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Másfél évesen. Egyre inkább azt vettem észre, hogy a két nappali alvásából valamelyik (általában a délutáni) "alibi" lett a kisfiamnak. Az első alvása normális időtartamú volt, a másodikon viszont alig aludt valamit is, max fél órát, látszott, hogy már sok neki a kettő. Így gondoltam egy merészet, és másnap kitoltam a délelőtti alvását ebéd utánra. Nem volt gond, már aznap 2-2,5 órát aludt, és nem volt fáradt az esti lefekvésig. Azóta is így alszik, most 21 hónapos.
2018. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 évesen magától is meg nem is.

Ő úgy aludt 2x hogy ebéd után meg még délután 4-5 körül akart, na azt kellett elhagyni mert akkor este 11-ig is fent volt ha akkor bebóbiskolt.

2018. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 évesen magától.
2018. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!