Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nappali éjszakai alvàsa...

Nappali éjszakai alvàsa megvàltozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 honapos és 2 hetes.Pàr hete kezdödőtt a probléma,nappal kevesebett alszik.Eszik,jàték alvàs,1,5-2 óràt fent van,és mikor elkezd àsítozni,leteszem aludni kisàgyba.Pàr hete ez be is vàlt,letettem aludt.De most sír nyöszörög,felveszem ringatom nyugtatom leteszem nem alszik el.Babakocsiban van,h 30 percig tologatom.Leragadnak a szemei,de nehezen alszik el.Ha el alszik kb 40 max 1 óràra felébred,de làttni rajt,h nem pihente ki magàt.És ez megy egész nap.Éjszaka órànként felsír nyöszörög,cumi be és alszik tovàbb.Van h meg kell etetnem,csak akkor nyugszík meg,és alszik tovàbb.Elkezdett forogni,kuszni,a fogacskàk is zavarjàk.Ettől lehet? Kenem neki,adtam éjszaka kupot órvos tanàcsolta,de nem vàltozott..Este fél 8 kor fürdés,eszik beteszem a kisàgyba pàr perc alszik.Nappal miért nem müködik? Mit csínàljak?Szetetnék egy jót aludni végre...
2018. márc. 15. 04:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne vedd fel, ha sír, nyöszörög. Nem kell ringatni, babakocsiban tologatni sem. El fog aludni magától is.
2018. márc. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem nálatok is az lesz a helyzet ami nálunk volt.A mozgásfejlődése miatt pár hétig kicsit kellemetlenebbek lesznek a napok. Én eddig este 11-kor tettem le aludni,mert akkor lett álmos.Most az előbbre jött 9-10 közé ,de nappal már jóval kevesebbet alszik mint régebben és estére már csak a ,,hisztire" van ereje. Próbáld meg minél tovább ébren tartani napközben a két alvás között és akkor talán kicsit hosszabban fog aludni egy-egy alvás alatt. Ha nyöszörög ne vedd fel csak siseg neki, hogy érezze ott vagy, nálunk ez jött be.


Az éjszakai alvásán, azon hogy felsír szerintem nem lehet változtatni, lehet az fogzástól,hasfájástól..talán fel se ébred igazán ilyenkor.Legalábbis az én picurom csak felsír és alszik tovább.Mondjuk lehetne baby panadolt adni neki, de nem vagyok a híve a babák gyógyszerezésének.Főleg úgy, hogy azt se tudja az ember, hogy valójában mi is a baj..

2018. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre annyit tudok írni, hogy egy teljesen normális 4 hós babád van...

Ès habár ez nem vígasztal téged de szinte minden 4 hós baba így viselkedik...

2018. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó "módszere" "beválik", "mindössze" annyi "mellékhatással" kell számolni, hogy kötődésre képtelen lesz a gyerek, vagy jó esetben talál idejekorán valakit, akiben maradéktalanul megbízhat, és hozzá kötődik elsődlegesen, a kínzójával pedig nagyon helyesen fenntartásai lesznek, bármennyire is "megjavul" a nagyeszűje.
2018. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen egy 4 hónapos baba.Lesznek az alvásában mèg jobb ès rosszabb periódusok is.
2018. márc. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!