Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti csináltatok álometetést? -...

Ti csináltatok álometetést? - hogy mikor mentetek aludni kivettétek-e még1x megetetni babátokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi a tapasztalat? Tovább aludt, vagy ugyanugy felkelt? Elfogadta álmában a kaját? Nem ebresztette meg?
2018. márc. 19. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Egyszer próbáltam de nem akart enni. A száját sem nyitotta ki. Úgyhogy nálunk ez nem jött be.
2018. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Eszembe sem jutott. Örültem, hogy alszik. Te sem örülnél. ha álmodból felvernének, hogy enned kell.
2018. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Refluxos gyereknél fel se merült.
2018. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Ha éhes volt, felébredt. Ha olyankor akartam etetni amikor nem volt éhes, úgysem evett csak sírt a cicin vagy csak cumizott rajta.
2018. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Ez mire jó? 😮 Alvó gyereket nem keltek fel SOHA!
2018. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan volt, ha álmában felsírt, kapott enni, és akkor általában megnyugodott.
2018. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rendszeresen eszik így. Mivel műtött baba,és nehezen ment a táplálása, jóval a minimum alatt evett,így muszáj volt álmában is etetni, illetve nem is igazán jelezte, hogy éhes.

Jól működik, nem ébred fel.

A súlya most tart 25-50 % közt a percentilis kalkulátor szerint.

1 éves.

2018. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én tudom mi az az álometetés :)

Első gyermeknél bevált. Álmában etettem, olyankor tényleg nem nyel levegőt. Utána valóban jobban kihúzta.

Második gyermeknél is bevált. Nála hamarabb elhagytuk mert aludt jól.

Harmadik, nos, a kus különc. Álmában nem akart enni. Vártunk 1 hetet, utána ismét megpróbáltuk, sikerült enni. Viszont ugyanúgy ébredt hajnali 1 körül. 3 nap után egyszer elaludtunk és kimaradt az álometetés. Aznap 4kor ébredt először. Utána is. Azóta már 5-6 körül.


Szóval gyereke válogatja

2018. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi máshogy csináljuk, de végülis ez is álom etetés. Együtt alszunk, cicin alszik el, ha megnyikkan, teszem is a szájába, mielőtt felébredne, mert ha kinyitja a szemét, akkor tuti, hogy egy órát ébren is lesz. Nekünk ilyen módon bevált az álom etetés.
2018. márc. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!