Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hónapos babám folyamatosan...

10 hónapos babám folyamatosan felsír, zokog. Miért? Orvos?

Figyelt kérdés

Kb másfél hónapja minden éjszaka felsír,folyik a könnye nagyon keservesen sir a drágám, 5-10x, olyankor felveszem es vissza alszik. Az ágyba is csak dobálja magát..

Mit csináljak? Miért van ez nála?

Milyen orvoshoz forduljak? 😔



2018. márc. 28. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Semmilyenhez.Ez nem kóros.A szepa okozza.
2018. márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semilyenhez, orvoshoz akkor viszünk gyereket ha beteg. Ez vagy fogzás vagy szeparációs szorongás vagy egyszerűen csak baba.
2018. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Két foga van, a felső még nem is látszik, hogy jönne.

Ha szeparacios szorongas, akkor is ennyire sirnak a babak? Hogy folyik a könnye-mintha valami baja lenne?

2018. márc. 28. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

A fiam is csinálta egészen 15 hónapos koráig. Utána már csak ritkán.


Foga bántotta vagy rosszat álmodott vagy csak valamire hirtelen felriadt, sose tudtuk biztosan. Felvettem, magamon elaltattam és visszatettem.


Add meg neki a biztonságot, hogy segíted ha bántja valami és egy idő után majd elmúlik. Ha hirtelen sír fel, sikít, akkor biztosan fáj valamije.

A fiamat láttam többször így: cumizott, csukott szemmel és egyik pillanatról a másikra felsírt, de úgy, hogy fel is ült és rázta a karjait. Gyanakodtam a fogára. Nem kell látszódnia, az ínye alatt is tud fájni..

Bekentem az ínyét Dentinox-szal és utána végig aludta az éjszakát.

2018. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!