Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ket-harom eves gyereketek...

Ket-harom eves gyereketek hogyan alszik napkozben, ha nem vagytok otthon?

Figyelt kérdés
Most meg csak 15 honapos a fiam, visszuk a babakocsit magunkkal. A kesobbiekben hogyan tudunk egesz napoa programokat szervezni? Vagy ne ia almodjak ilyenrol? Gondolok itt egy allatkertre, Margit szigetre... Agglomeracioban lakunk, nem ket pillanat hazaugrani, de ha el van vagva a nap, semmi ertelme elindulni...
2018. ápr. 1. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem otthon vagyunk, nem alszik. Cserébe fáradt, nyűgös, hisztis, kezelhetetlen. Ezért igyekszünk nem egész napos programokat csinálni.
2018. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Csatos hordozóban a hátamon.
2018. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen helyre vittem plédet, leterítettem és szundított.volt h a félsátorral mentünk piknikezni,céges családi napra. Olyan jókat tudott aludni egy fa árnyékában.
2018. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem tervezunk egesz napos programokat.
2018. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Mi par honapos koratol rengeteget mentunk.

Most 2,5 eves, es eddigi elete delutani alvasainak 80 % - a a babakocsiban volt.

Szoktatas kerdese.

2018. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Egy rossz szoktatásé.
2018. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fontos a napi rutin és a 2 legfontasabb része az evés és alvás fix pontjai. Szerintem azzal nincs semmi baj, ha néha néha elmentek 1 napos programokban és olyankor alszik ahogy, amikor tud. De úgy ahogy valamelyik válaszoló is írta, hisztisebb, nyügősebb olyankor ezt be kell vállalni. Ilyen pici gyerekkel nem kell még állatkertbe menni, gondolkozzatok "kisebb" programra, amit vagy délelőttre vagy délutánra időzítsetek. Hosszútávon szerintem meghálálja magát, ha van a gyereknek biztos, fix napirendje, ezt nem szerencsés bolygatni.
2018. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
És egyetértek a 6.-sal, amit az 5.-ösről írt, igen ez egy nagyon rossz szoktatással. Persze a gyerek megszokja ha rángatják ide-oda és az alvásideje nincs tiszteltben tartva, de hogy ez hosszú távon hova vezet, az más tészta.
2018. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gyonyoruen be van allva a napirendunk, deltol kettoig alszik, de ha uton vagyunk, akkor maga keredzkedik be a babakocsiba aludni (az elmenyek miatt kesobb alszik el ilyenkor, de az esti rutin idoben van). Mar most is jarunk ilyen helyekre, nincs is szerintem ezzel semmi gond, hiszen nem csak a kocsiban alszik el, sot! Most minden ok, de ha nagyobb lesz nem lesz kenyelmes a babakocsi alvashoz. A kornyeken nincs semmi, muszaj bemennunk Pestre vagy a hegyekbe. Azt meg nem csinalhatom meg, hogy semmilyen elmenyt nem kap! Nagyon erdeklodo kisfiu, kivancsi a vilagra!
2018. ápr. 1. 22:04
 10/11 anonim ***** válasza:
2,5 éves gyerekem van. Mi mostanában látjuk rajta, hogy ha el-el mennénk egy majdnem 1 napos kirándulásra,az nem borítana a bioritmusán max este hamarabb elalszik. Egy ilyen idős gyerek nem fogja még élvezni úgy a kirándulást és az állatkertet, mint ovis korban. Séta, akár boltba menés,játszóterezés és közös játék, amit igényelnek.
2018. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!