Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mitől ébred éjjel?

Mitől ébred éjjel?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiú. Már nem bírom tovább. Nem jön fogacska már van 6. Eszik rendesen. Se meleg se hideg nincs. Velem alszik már ha alszik. Napirend rendszeres. 7 kor vacsi 8 kor tápi ezen elalszik. 11 kor kel először utána óránként. Miért???

2018. ápr. 7. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Új kaja, új mozgás, fogzás, szepa... bármi lehet ebben a korban.
2018. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 4 hós kora óta ezt csinálja. Mindig más miatt?
2018. ápr. 7. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi történt 4 hós korában?


Az én fiam ugyanez volt. 4,5 hónaposan kezdte, a hátrafordulással egyidőben. Ha volt új mozgásforma ha nem, ő rosszul aludt, minden egyes éjjel, 1 évig. És mire stabilan járt, elkezdett rendesen aludni éjszaka. Én pl a hozzátáplálást is 6 hónaposan kezdtem, úgyhogy azt kizártam, a fogzást is kizártam mikor már 3 hónapja nem jött foga de ugyanolyan rosszul aludt. Hát 16 hós volt mire rendesen begyakorolta a járást, sokkal nyugodtabb is lett a természete egyébként. Nem tudom van-e összefüggés vagy nincs, de más változás nem történt, mikor elkezdett jól aludni. Erre még csak tanácsot sem lehet adni. :/ Kitartást!

2018. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Etelallergia? Mikor kezdtetek a hozzataplalast?
2018. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 10 hónapos egy hónapja kezdte ezt a nemalvást.

Én a tvre gondoltam, folyton megy a tv vagy mese vagy más.

Most nem megy a tv ha igen akkor is csak zene, este pedig babazenére alszik el.Így csak 2x kel cumiért és nem ordítva.

Eddig nem voltam tv és meseellenes, de most meginogtam...ki tudja milyen ingereket vált ki belőle? Ki tudja miket álmodik, hogy tudja feldolgozni az agya?

Ha minden mást kizártál akkor ez is lehet a háttérben.

2018. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!