Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor maradt ki az ejszakai...

Mikor maradt ki az ejszakai tej ivas gyerekeiteknel?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Miért kell éjszaka tejet innia?
2018. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Sose ivott éjjel tejet.
2018. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amig kissebb volt szopizott, azutan tapszerre tertunk at, most mar 21 honapos lesz es meg egyszer felebred ejszaka, gondolom ehes lehet. Miutan iszik kicsit nyugodtan alszik tovabb.
2018. ápr. 9. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Már 6 hetesen se ébredt "tejért". Akkor még szoptattam, 4 hónapos korára tápszeres lett, a fogzás idején sokszor ébredt, de soha nem éhes sírással, így fel se merült, hogy etessem.
2018. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor szoptattam se kelt éjjel. Egy ekkora gyereknek már nem szabadna éjjel enni.
2018. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Kb. egy év és 3 hónapos korában hagytam el az éjszakai szoptatást, azóta átalussza az éjszakát. Ha nagyritkán mégis felkel, és egy kis simogatás nem elég, hogy visszafeküdjön, megkérdezem, kér-e egy kis vizet. Megiszik egy fél pohárral, és dől is vissza. De ez is 3 hónapban egyszer ha előfordul. Most 2 éves múlt.
2018. ápr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!