Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 1 éves kislanyom hetek óta...

1 éves kislanyom hetek óta nagy ágyban alszik. Keskeny a kiságy?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam azert kel fel este 10-11körül mert forgolodna es nem tud a rácsos ágyában. Magamhoz athozom akkor alszik, de keresztbe kasba, mindenhogy forgolodik. Volt valakinek hasonlo tapasztalata hogy kicsi volt neki az ágya? Milyen ágyat vett neki?
2018. ápr. 13. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 évesen 2 éves méretei vannak, esetleg.

Egyébként meg minden gyerek összevissza forgolódik a nagyágyban. Csecsemőként is, nem csak nagyobbként.

2018. ápr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nappal legyen jó nagy helye, ahol biztonságosan és sokat mozoghat, Éjjel meg aludjon a saját kiságyában- sok probléma ered abból, ha a felnőttek ágyába szokik, és nincs szüksége rá.
2018. ápr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jobban megnyugszik veled, ami teljesen normális. Lehet hogy más keménységű a ti matracotok, és az kényelmesebb neki.
2018. ápr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem az ágy méreteivel van a baj, köztetek sem hiszem, hogy 60 centinél több hely van.
2018. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám mindig felébredt, amikor elérte a fejével a rácsoságy rácsát, pedig volt rajta rácsvédő. Nálunk az jelentett megoldást, hogy összecsukható utazóágyban altattuk, aminek ugye csak egy rugalmas szövet az oldala, arra nem ébred fel, viszon imádja belefúrni a kis fejét.
2018. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk abszolút nem aludt egy éves kora után a kiságyban, mindig a szőnyegen aludt el. Mikor betettem az ágyaba 2-3 óra alvás után felkelt, majd átszokott a szobánkba, ezzel helyet cseréltünk. Ott végig aludta az éjszakát. Azóta vettünk neki egy kihúzhatós kanapét, kihúzva szinte csak vastag szivacs, erről ha leesne sem ütné meg magát. A pontos méretét nem tudom, de jó nagy. Azóta nincs gondunk az alvással.
2018. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
a lányom 10 hónapos korátol francia ágyban alszik, 140x200-as körbe leesés gátlóval. :)
2018. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!