Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik nappal egy...

Miért nem alszik nappal egy lassan 3 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Tápszeres, mert tejem csak nagyon kevés van( kb. 20 ml a két mellből). Akármit csinálok, semmitől nem alszik, maximum 20-30 percet 2*, ritkán 3*. A szokásos dolgokat már kipróbáltam. Ja kocsiba sem alszik többet :-( Viszont sokat sír, látszik rajta, hogy álmos szegény.

2018. ápr. 22. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Enyém is 20 perceket alszik. Bár 10 hónapos most- de 3 hónaposan ugyanez volt. Hát, lehet jön a foga. Nem nyálzik? Foggél nekem nem vált be,Nurofent adtam neki,mikor már nagyon durva volt, hathatott,mert megnyugodott,elaludt. Akkor volt,hogy mellé kellett feküdni és addig simogattam míg elaludt. De a 20 percek nem nagyon változtak,néha lett belőle egy óra- általában ha egy ilyen 20 perc kimaradt.
2018. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Előző vagyok: de a hasa is fajhat a tápitól. Ilyen is volt. Végül a Milumil HA optima start jött be.
2018. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a foga jönne, bár néha szokott "buborékos" lenni a szája :D Hasa nem fáj már régóta. A Milumil Pregomint kapja. Ez az alvás hiány több hete van már.
2018. ápr. 22. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mellkasomon olyan jòkat aludt mindig. Miért nem pròbálod meg ezt. Vagy ha nincs rá időd vagy hasonlòk esetleg kendővel magadra kötni?
2018. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden baba más, de az enyémek akkor csinálták ezt, ha kevés volt a kaja. Jöhetett fogzás, hasfájás, betegség, akkor még aludtak is (még ha rosszul is), de ha éhesek voltak, akkor nem. Próbáld meg, hogy többet adsz.
2018. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hós volt amikor ez volt nem aludt nappal nagyon max fél órát. Viszont cserébe átaludta az éjszakát. Mondjuk nem volt nyűgös nappal a cicin pihent. Mi arra jöttünk rá,hogy rájött,hogy nappal milyen jó fent lenni este unalmas inkább alszik

😅 Lehet nektek is csak fent akar lenni látja,hogy zajlik az élet részt akar venni. De lehet a fogzás is. Nekünk sem nyálzott nagyon aztán kibujt a foga.

2018. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kaja nem hinném, hogy kevés lenne. Sokat eszik. Volt, hogy megitta a 200 ml-t is. A kendőt nem nagyon szereti. Mellkason pedig már nem nagyon szeret. Hason se nagyon, csak pár percre. De azért sűrűn igyekszem hasra tenni.
2018. ápr. 23. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!