Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kisàgy alvàs? Mit tegyek, h...

Kisàgy alvàs? Mit tegyek, h ne 100 szor keljen éjjel?

Figyelt kérdés
Kisfiam majdnem 6 honapos.Elkezdett kuszni előre meg hàtra is.Éjszaka mozgolodik kuszik àlmàban,és ha végig éri a kiàgyat elekad felsír nappali alvàsnàl meg éjszaka is.Màr tiszta zombi vagyok..Hàton nem szeret aludni,oldalt sem igazàn.Mit csínàljak?
2018. ápr. 25. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Vedd magad mellé, vagy bírd ki ezt az időszakot! Ezen változtatni nem tudsz, a mozgásfejlődés ezzel jár.
2018. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, majd kinövi. Akkor meg lesz más baj. Iratkozz fel azbalvás/altatás fb csoportba, látninfogod, mennyien járnak ebben a cipőben, esetleg tippet is kapsz.
2018. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Együttalvás! A világ legjobb dolga! ÉS nem, nem mellőled fog érettségizni menni! ;)
2018. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem is vedd magad mellé!

Nyugodtabban fog aludni!

2018. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én már egy ideje ilyen okból magam mellett altatom.Hát őszintén így is zombi vagyok:D:D Annyit ficánkol ,hogy lehetetlenség mellette igazán aludni.Nem panaszból de tényleg ilyen ez a korszak és ha magad mellé fekteted is csak annyit old meg ,hogy nem kell kimászni az ágyból.
2018. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Probàltam h magam mellé vettem,akkor meg nem alszik vissza elkezd dumàlni,és sírni..
2018. ápr. 25. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát első naptól együtt alszunk, de a mozgásfejlődéseket mindig megszívjuk. Mikor forogni tanult meg kb 3-4 nap volt, most már mászik, bútorok mellett feláll, 2 hete szenvedünk. Volt egy halvány reménysugár, hogy átlendül rajta erre az apja hazahozott egy kis takonyvírust. Hiába próbál elszeparálódni mégis lefertőzött minket is. Újabb alvásmentes hét elé nézünk.
2018. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!