Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 hónapos babám hasra fordul...

4 hónapos babám hasra fordul álmában. Hagyhatom így?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem fordítja oldalra a fejét hanem előre bele a matrac a. Félek hogy megfullad vagy nem kap levegőt és nem ébred fel rá. Hiába fordítom oldalra a fejét vagy vissza a hátára, azonnal megfordul. Imád így aludni, csak én nem tudok mert egész éjszaka figyelnem kell rá. Van aki azt mondja nem fullad meg, már benne van az ösztön és felébred. De olyan pici még, én nem merem így hagyni nagyon féltem.
2018. ápr. 30. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Van legzesfigyelod?
2018. máj. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Gitárerősítő
2018. máj. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
..ezer bocsánat, rossz helyre írtam :-(
2018. máj. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
És ha a homloka alá teszel valamit?
2018. máj. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Használj légzésfigyelöt!!! Akkor nyugodtabb leszel.
2018. máj. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Használj légzésfigyelőt és semmit se hagyj az ágyában, amibe belefúrhatja a fejét. A matraca kemény? Mert ugye a puhába is belefúrhatja. Ennek a fejtartásnak ugye ez a veszélye, hogy belefúrja a fejét valamibe.

Választott magának alvási pózt, ő így szeretne aludni. Én nem babrálnám.

2018. máj. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, most is egész éjszaka így aludt. Nem is kelt fel csak reggel. Úgy látszik nagyon bejött neki ez a póz. Van a pelusra csiptethető légzésfigyelőm igen. Este rárakom. Kemény a matrac persze, de így is totál arccal bele fekszik. Bár most éjszaka, lekopogom, szépen oldalra fordította a kis fejét.
2018. máj. 1. 07:47
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Dehogy fullad meg. Mindharom gyerekem mindig hason aludt. Eletemben nem lattam legzesfigyelot. Az osszes ismeros gyereke hason alszik.
2018. máj. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%

Nalunk is a hason alvas jott be.sot,a gyerek azt a kis babaparnat pluszban begyurte a nyaka ala is.nem lehetett elvenni,mert anelkul nem aludt.

Erre meg a textil pelus mania,ami altalaban a fejen volt/van.

1,5 eves koraig volt alatta legzesfigyelo.

2 eves elmult,meg mindig hason alszik,begyurt parnaval,fejen textil pelussal.

2018. máj. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Az én fiamat még akkor se tudtuk hason csak pihentetni kicsit mikor néhány hetesen ordított a hasfájástól. Erre 5 hónaposan mikor megtanult minden irányba forogni egyszercsak hasra vágta magát éjjel, hogy ő úgy alszik. A frász kerülgetett miatta pedig babaöbölben alszik mellettem, légzésfigyelővel. Azóta megszoktam már, csak a kezét szoktam kihúzni maga alól ha ott ragad hogy ne zsibbadjon el. Elméletben ha nem kap levegőt úgyis elfordul, de persze a gyakorlat más dolog nem árt résen lenni.
2018. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!