Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van itt valakinek tapasztalata...

Van itt valakinek tapasztalata Dénes Ivett: Békés éjszakák, vidám nappalok című könyvével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. máj. 3. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Én tegnap rendeltem meg, hétfôn érkezik. Szeretném gyorsan kiolvasni és alkalmazni.

Ha nem sürgôs, akkor késôbb szívesen beszámolok.

2-3 hòs babánál fogom hasznosítani az olvasottakat:)

2018. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék ha beszámolnál, mert én is tervezem, hogy megveszem. :-) Már annak is örülök, ha csak egy rész elolvasása után mondasz véleményt.
2018. máj. 5. 08:14
 3/6 anonim ***** válasza:
ok, akkor mindenképpen írok hamarosan:)
2018. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, akkor ahogy ígértem jelentkezem is:)

Még csak a könyv felénél járok, de most már biztosan kijelenthetem, hogy igen, érdemes megvenni.

Azt már most a felénél látom, hogy nem fogja megmondani a tuti módszert :) De az biztos, hogy olyan ismereteket nyùjt a baba alvásával kapcsolatosan, ami biztosan segít megtalálni azt az egyéni mòdszert ami legjobban igazodik a saját babámhoz.

Olvastam már két-három altatással kapcsolatos könyvet, de eddig ezt találom a leghasznosabbnak.

2018. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy írtál, köszönöm. Ki is próbáltad már valamelyik módszert?
2018. máj. 16. 11:59
 6/6 anonim válasza:
57%

Szia!

Ha esetleg aktuális a kérdés vagy érdekel további tapasztalat, íme: :)

Az altatásban én először a Suttogó titka könyvek tanácsait követtem ( elolvastam mindhárom kötetet) de valahogy mégsem működött az altatás, pontosabban , működött míg nem jött a szeparaciós szorongás. Az ott leírt gyakorlati tanácsok nem működtek tovább, ( susogas, bebugyolálás stb.)

Dr. Dénes Ivett nevét egy Facebook bejegyzésben olvastam először, ahol nagyon dicsérték a módszereit, ezért gondoltam egy próbát megér, -főleg, hogy kifogytam az ötletekből, ami az alvást illeti-, így hát megrendeltem a könyvet az anyagyere.hu oldalról.

A könyv nagyon lényegre törő és világos, logikusan felépített. Ami fontos volt számomra, hogy az alvást tudományos szempontból is vizsgálja, és e szerint leírja milyen korú gyermektől mit várhatunk el. Sokkal jobban alkalmazható egy tanács, ha tudod miért teszed nem csak azt, hogy mit tegyél.

A napirend ebben az könyvben szimpatikusabb, mint a suttogó szerinti 4É módszer, mert kevésbé merev, és több napirendi minta közül is választhatsz.

A hátrány, hogy az ára borsos egy kicsit, de a könyvet megvásárlók csatlakozni tudnak az anyagyere facebook-csoporthoz ami két szempontból is jó: 1. Elolvashatod mások problémáit is, így látod, hogy nem vagy egyedül és lehet, hogy a sajátod is szembejön veled, 2. a szerzőtől is kaphatsz választ a kérdéseidre.

Egyszóval nekünk segített, így csak ajánlani tudom. :)

2020. jún. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!