Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Esti altatàs előtt sokat eszik?

Esti altatàs előtt sokat eszik?

Figyelt kérdés
.7 honapos.Késő délutàn 6 órakor alazik kb 20 percet,majd fürdés iszik 180-200 ml anyatej fejem neki,8- fél9 körül kezd àlmosodni iszik ilyenkor többnyire tàpszer kb 180ml,és el is alszik .De volt h nem volt elég,még ívott pluszba 60 ml.Kb 2 hete kezdödőtt,h jóval többet kér.Védőnő és hàziorvosunk javaslatàra,h vacsoràra fürdés előtt kapjon fözeléket,amit délben kapott.Majd lefekvéskor anyatej+ tàpszer.Én így is tettem,de úgyan úgy megissza a 180 ml anyatejet és pluszban a 210- 240 ml tàpszert,ami szerintem nagyon sok.Ha nem adok neki akkor sír.Mitévő legyek? Vagy ez normàlis?
2018. máj. 12. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kéri nem sok hidd el tudja mi kell neki. ☺ Az én fiam 1 órát csüng a cicin este és szintén eszik fürdés előtt szilárdat is. Betáraz estére. 😊
2018. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal,hogy ki mit mond!Neked és gyermekednek legyen jó,a többi egyáltalán nem fontos!!!!;)
2018. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!