Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van megoldas arra, hogy a 8,5...

Van megoldas arra, hogy a 8,5 honapos baba ataludja az ejszakat?

Figyelt kérdés
Szuletese ota sokszor kel ejszaka es mar borzalmasan kimerito. Homeos dolgok nem valtak be.
2018. máj. 16. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Idő. Sok gyerek még kettő- három évesen is kel. Ezért vagy gyeden.
2018. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 10 hónapot kellet rá várni. Addig meg is kellett etetnem. Most is van, hogy párszor felsir, cumit vissza kell adni de már sokkal könnyebbek az éjszakák. Mikor az első foga jött felul, félóránként sikitott, 3 héten keresztul. Már azt hittem, soha nem fog éjjel aludni. Úgyhogy türelem!
2018. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, 2 év alatt még nem jöttem rá.
2018. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor nincs mas hatra, mint imadkozni. :D
2018. máj. 16. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Az én fiam 15 hónaposan aludta át először az éjszakát, előtte kétszer háromszor kelt. A barátnőm lánya elmúlt három éves ( mindig is tápszeres volt, tehát nem ettől függ ) és még sosem aludta át az éjszakát.ráadásul a harmadik gyereke a barátnőmnek tehát kilenc éve nem aludt át egyetlen éjszakát sem , na ez milyen durva.
2018. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy feltettem ezt a kerdest, a fiam meg este 9 ota nem kelt fel, ugy hogy mar mindjart reggel 7😬🙈🙊🙏🙏🙏 Csoda tortent 😀
2018. máj. 17. 06:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Detto, mint a 3-as, amugy volt par ataludt ejszakas honapunk 1-2 eves kora kozott, most egy fel eve megint atlag 3-4x ebred.
2018. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!