Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam el 18 hónapos...

Hogyan altassam el 18 hónapos kisfiamat napközben?

Figyelt kérdés
Esti alvással általában nincs gond, max fél óra alatt elalszik mellettem, előtte mesét olvasok, 9kor alszik. Nappal viszont katasztrófa. Nem alszik el csak babakocsiba vagy autóba. Ahogy éjszaka szoktam úgy nem jó, hiába sötétítek, csak elszalad, játszik. Kiságyában is ugyanez. Babakocsiba szoktam altatni, de arról már lassan félig lelóg, meg egyre nehezebben alszik el benne, már 30-45 perc kb. Autóba hamar elalszik, de párom azzal jár dolgozni, meg hát nem is autókázhatunk 2 óra hosszát. 2x volt úgy hogy már nem altattam úgy voltam vele biztos nem álmos akkor, de 4 óránál tovább nem birja, nyűgös, sír, dörzsöli a szemét, de magától igy se alszik el sehogyan. Már egyre melegebb is van a babakocsiban altatáshoz. Reggel 7-8között ébred, délután kb 1től 3ig alszik, és este 9kor alszik el, 1-2x még ébred éjszaka inni.

2018. máj. 24. 13:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha délután 3-4körül alszik el akkor pedig este 11ig is felvan így az se jó.
2018. máj. 24. 13:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiamat nagyon- nagyon sokáig ringatni kellett elalváshoz. Utána jött az adamo hinta. Abban is elég hamar elaludt. Most lesz 2 éves, most úgy alszik el, hogy lefekszünk az ágyra egymás mellé. Ott fekszem én is addig, amíg el nem alszik. Jah, igen. Előtte lefektetünk és betakarunk legalább 10 autót :)
2018. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11 hónapos koráig nappal csak babakocsiban aludt, akkor kezdtük el átszoktatni az ágyra. Melléfeküdtem, eleinte próbálkoztam simivel, énekkel, mesével, de aztán igazából csak annyi kell, hogy mellé feküdjek, és csendben legyek. Most 22 hónapos, eleinte volt 1 óra is, mire elaludt. Most már max. 20 perc, de van, hogy 1-2 perc is elég. :) Ő csacsog, mondja a magáét, ritkán reagálok, max. suttogva, hogy aludjon. Néha nehéz megállni, mikor vmi vicceset kezd el, vagy új szót. De imádom, hogy befészkeli magát kiskiflibe, és húzza magához az arcom is.
2018. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van fittness labdatok, vagy szoptatos foteletek/hibtaszeket? En abban altattam. Nekem pluszban segitett, hogy csatos hordozoba is tettem pluszban, igy volt ket szabad kezem, olvastam addig telefonon, de hordozo nelkul is mukodik. A fittnesslabda nagyon jo, eleg gyorsan elrazza.
2018. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dejó neked! Megmarad babakocsiban a gyerek? Az enyém KIMÁSZIK. Rájött, hogy bújjon ki a pántokból. Nemhogy elaludjon a babakocsiban... amúgy passz. Várom, hogy 18 legyen. Onnantól az ő dolga, mikor alszik, nem nekem kell harcolni vele. Addig még párezerszer vissza fogom rakni az ágyba. (Onnan is kimászik)
2018. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!