Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Este 6 es 10 kozott extra...

Este 6 es 10 kozott extra nyugos az 5hetes babam, szerintetek mitol lehet?

Figyelt kérdés

Mar komolyan az agyam eldobom, minden nap ez van, kap enni, furdik, dedelgetes, ringatas, es este 10-ig nyugos, orditva sir, mintha fajna valamije, de nem tudok rajonni, hogy mi. Nem hiszem hogy a hasa mert napkozben nem faj neki, sem ejjel. Napkozben jokat szundizik, ejjel is csak ketszer kel enni, es utana vissza alszik egybol.

Valami otletetek ? Mar irto szar anyanak erzem magam mert nem tudok vele mit kezdeni. Ma pl melege volt, legyeztem fel orat ventillatort kapcsoltam, atoltoztettem, el is aludt. De csak 20percre. Utana jott megint a siras. Egy ido utan mar tuti a tulporges miatt nem alszik. Pedig egybol megprobalom altatni ha latom hogy faradt. Tv nem megy, besotetitek, beszelek hozza, megolelem, feher zaj, vagy teljes csend, agyba rakom, magam melle...tenyleg mindent mindent probaltam. Az a baj, hogy mar neha olyan erosen sir, hogy teljesen kikel magabol, tegnap is megkarmolta az arcat annyira ideges volt.



2018. máj. 26. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nalunk hasfajas volt az oka. Napkozben az en lanyom sem sirt olyan sokat. Viszont este 6-7-tol kb. este 11-ig nyomta szegeny.
2018. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanezt csinálja! De teljesen! Én már nem küzdök vele, mert csak belelovalja magát és összekarmolja az arcát! En azt szoktam csinálni, hogy kicsit később fürdetek, fel8 felé...cicizés, van egy kis bealvás, ha megébred megpróbálom még a szopit, ha nem kell, akkor kis játék, a jatszoszonyegen nagy ágyon.... amikor újra nyügösködik.. cici és elalszik! Ez mindig 22ora körül van, Neki ez a heppje...utana alszik hajnalig! De valahogy 22előtt nem tudom elaltatni! Ha be is alszik 10perc es fenn van, de 22 óra körül, mint akit elvágtak.... az én tapasztalatom, hogy Ők még nagyon picik, ahhoz hogy küzdj velük az igazadért, azt vettem észre,hogy már jobban bealszik fürdés után, úgyhogy talán kezdi elnőni! De egyenlőre próbáld meg elfogadni, ha nyugodtabb vagy, Ő is az lesz!


Nekünk a kendőzés nagyon sokat segített! Nagyon jó szívvel ajánlom!

2018. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld azt, hogy a borotok érintkezzen. Fektesd a hasadra, hogy ha akar szopizni is tudjon, vagy hordozd.
2018. máj. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen o is sokat karmolja magat ilyenkor. Adok ra mostmar mindig kesztyut :/ ma megprobalom kihozni ketszer, de es du is. Hatha jobban pihen es este is nyugisabb lesz. Eddig 7kor furdott, 8kor agyba. Most lehet megprobalom hamarabb a furdest.. vagy kesobb kene? :D kesz kaosz :D
2018. máj. 27. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, az én fiam is ezt csinálta, nem tudtunk vele mit kezdeni, túlpörgött és nem aludt, csak üvöltött. Kézről kézre járt, hátha valamelyikünknél megnyugszik. Tudtam, hogy túlfáradt és azért van ez, de nem tudtam megelőzni, az idő múlása segített csak :/
2018. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!