Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért tart a férjem azért sz...

Miért tart a férjem azért sz anyának mert már nem akarom cicin altatni a 9 hós babánkat?!

Figyelt kérdés
Szerinte ez a dolgom ezért vagyok itthon. Ha a gyerek azt akarja akkor azt kell csinálnom. Az nem számít, hogy én mit szeretnék. Sokáig ölben aludt el, aztán az ágyában, 1-2 hónapja szokott rá arra hogy addig ordít amíg nem kap cicit az alváshoz. Ugye más is besokallt egy idő után a cicinaltatástól?
2018. máj. 28. 11:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

"Szerinte ez a dolgom ezért vagyok itthon. Ha a gyerek azt akarja akkor azt kell csinálnom."


Úr isten, ez mekkora gyökér!

2018. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
2,5 eves koraig cicin aludt el az enyem. Ez a normális! Nagyon egyszerű, utána megfogod és berakod az ágyba.
2018. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
Olyan nehéz lenne megszoptatni? Bocs, de tényleg ezért vagy otthon. Pici még, igényli a közelséged.És nem, soha nem untam meg, sőt... mindegyik gyerekemnél nehezen viseltem, amikor elválasztották magukat.
2018. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Sajnos sokszor előfordul hogy amíg a szájában van, alszik, aztán ha beteszem az ágyába, jön az ordítás
2018. máj. 28. 11:27
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint aki nem szoptat (vagy nem akar vagy ne tud), annak fölös itthon maradni is a gyerekkel? Nevetségesek vagytok, akik azt mondják igaza van a férjnek.
2018. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez engem is érdekelne,hogy mi a megoldás arra,ha cicizik,elalszik,és amikor berakom az ágyàba azonnal sírni kezd???
2018. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Igen, az fárasztó és szerintem felesleges, amikor a baba csak komfortszopizik. Az egy dolog, hogy neki jó, de még a védőnőm is mondta a tippeket, hogy próbáljam kerülni, persze nem sikerült.


Míg más kismama megszoptatta a babát, berakta a kiságyba és elaludt és tudta csinálni a dolgát (háztartás, enni, másik gyereket ellátni stb.), addig én az egy szem gyerekem mellett tényleg nem tudtam semmit csinálni, mert állandóan cicin lógott volna, még 16 hósan is, na akkor mondtam, hogy elég, és soha többet nem is adtam neki oda.


Más kismama két gyerek mellett, frissen sminkelve, ragyogó lakással várta a férjét, nekem meg se segítségem, viszont egy állandóan mellet igénylő gyerek.


Szóval a férjednek magyarázd el, hogy a baba megszoptatása és a komfort szopi között marha nagy különbség van. Ő meg szar férj, mert nem akar megérteni.

2018. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%

Először is szerintem nem "ordít" egy baba hanem sír.

Másodszor, tudhatnánk az okát amiért le akarod választani? Úgy könnyebb lenne megoldást is találni. Ha a férjed ilyet mond neked akkor viszont ő a sz nem te.

2018. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem elválasztani akarom hanem csak az altatást máshogy csinálni. Így gyakorlatilag 2 óránként mellen van a rendes etetés meg az altatás miatt
2018. máj. 28. 11:38
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Cumi?
2018. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!