Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kiválthat-e a Dévény-torna...

Kiválthat-e a Dévény-torna alvászavart?

Figyelt kérdés
3 alkalommal vittem, az első után álmában sírt, hánykolódott, hamar felébredt, mostanra meg 20 percnél tovább már nem alszik.

2018. jún. 16. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem. De ha idegrendszeri probléma miatt kell a Dévény, akkor az önmagában is lehet az alvászavar oka.
2018. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Mivel a mozgásfejlődés igen, ez meg azt serkenti, gondolom igen.
2018. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem idegrendszeri ok miatt vittem, hanem izomtónusszabályozás miatt.
2018. jún. 16. 14:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát most 7 hósként napi haromnegyed orat alszik osszeadva. Nyűgös, sír, dörzsöli a szemét, de elalvás után 5-10-max 20 perc utan felebred es nyuglodik tovabb.
2018. jún. 16. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi másfél évig jártunk Dévény tornára. Mennyi idős a kicsi? Nálunk az volt, hogy az első két-három alkalommal sokat ébredt a lányom is, sírt is éjjel, de aztán ez szépen abbamaradt. Utána is, amikor jött valami változás, például elkezdett kúszni, előtte már napokkal másképp aludt, mint korábban. Aztán abbamaradt. És így tovább. Ezért szerintem, ha valami kimondott nagymozgásra fejleszti, előfordulhat ilyen simán. A Dévény torna szerintem egy áldás, persze, sosem fog kiderülni, hogy mire jutottunk volna nélküle. Remélem, nektek nem kell majd ennyi ideig járni és hamarosan rendeződik. Minden jót
2018. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kúszás elindulását segíti. Most hirtelen olyan más is lett a baba: izgága, ficánka, hihetetlen érdeklődő és pörgő. Ugyanakkor ingerlékeny és sírós, nyugtalan, nyűgös is.
2018. jún. 16. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi 10 hónapig jártunk Dévény tornára, de semmi probléma nem volt az alvással. Akihez jártok, őt nem kérdezted?
2018. jún. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!