Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért csinálja ezt 1 éves...

Miért csinálja ezt 1 éves kislányom? Eddig magától elaludt, most rémálom az altatás

Figyelt kérdés

Eddig szépen elaludt magától, leraktam 10 perc mulva aludt. 3 napja ha már rakom lefelé aludni rúgkapál, majd ordít. Nem hagyja abba amig ki nem veszem, végül rajtam alszik el. Fogzik, 5-6. foga egyszerre jön, a felső kettô is egyszerre jött akkor nem csinálta ezt..


Mi lehet a baj? Már ez mindig így lesz, így marad? Volt valakinél ilyen?



2018. jún. 22. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Brühű... Ennyire fáj, hogy többet kell foglalkoznod vele?
2018. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Lázad. Nekem is kb.1 évesen kezdett mindkettő lázadni az alvás ellen. Nyugi, ez már csak rosszabb lesz. Én 3 órákat kínlódok az altatással.
2018. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem marad így. Változni fog. HOl átmegy hozzátok éjjel, hogy nálatok akar elaludni, hogy felsír éjjelente 5x, és kéri, hogy maradj mellette...


SZóval van ennek sok variációja, szerintem sokat ki fogsz próbálni.

Amit ne felejts el, hogy nem egy programozott géped van, hanem gyereked. AKi úgy változik mindig, ahogy nő. Ne várd el, hogy 1 évesen már 10 éves módjára viselkedjen...

2018. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Lehet a foga miatt csinálja és ha kibújnak neki abbahagyja. Nem minden fognál viselkednek ugyanúgy.

De az is lehet, hogy már csökken az alvásigénye, vagy egyszerűen tiltakozik, mert valami mást szeretne.

Nincs nagy baj, csak elégítsd ki az igényeit normális keretek közt! Kitartás! :)

2018. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
A foga miatt csinálja, ha minden igaz. Adjál neki kálciumot, hogy gyorsabban kijöjjön a foga! Nekem a gyerekorvos javasolta és rengeteget segített.
2018. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1 válaszoló ha nem tudsz normálisan írni akkor ne írj semmit. Menjél és bunkóskodjál a máshol....
2018. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat! :) kedves első.. vicc kategória:))) szánalmas, hogy vannak ilyen emberek a Földön😀
2018. jún. 26. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!