Ki hogy altatná?

Figyelt kérdés
2 hónapos kisfiam egyszerűen nem alszik egyedül.egyfogytába a kezemben alszik el és képtelenség letenni mivel egyből fel kel. Próbálkoztam már hintával is babakocsival is de ott sem hajlandó eelaludni.babakocsiba elalszik decsak ha szabadba van és tologatom.amint megáll a kocsi felkel.hogy szoktassam rá hogy az ágyban aludjon?

2018. jún. 27. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
20perc ameddig egy mélyebb alvàsi szakaszhoz érnek a csecsemők. Próbàld megvàrni és akkor hàtha nem kell előről kezdeni az altatàst. Nàlunk is ez volt. Most 7hósan eljutottunk oda, hogy összebújunk és alszik.
2018. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk a 20 perccel későbbi ágybatétel se vált be. Sajnos :( Szörnyű fél év volt, felváltva voltunk ébren a férjemmel. Csak a mellkasunkon aludt. Utána meg jött a fogzás és a napi 5 órát is kétszerre/háromszorra aludtam 😐 Most volt 2 éves, 4 hónapja alszok úgy, mint a születése előtt. Nem tudok mit tanácsolni, csak annyit, hogy KITARTÁS! Nem vagytok egyedül, bár tudom nem segít.
2018. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk sem vált be a 20 perc. Volt hogy 1 órát is a kezembe fogtam és csak ültem vele. Ő aludt. Majd leraktam és ugyanúgy felkelt. Próbáltam már oda felüdni is mellé hogy érezze ott vagyok de az sem vált be. Ruhámat is adtam neki hogy érezze az illatomat akkor is mikor nem vagyok ott
2018. jún. 27. 15:06
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha semmi nem működik, kösd magadra!
2018. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Sajnàlom, ez egy nagyon fàrasztó időszak tarts ki. Nagyon igényli a közelséged a kendő tényleg bevàlhat. Viszont nàlunk sajnos ez nem vàlt be ez miatt ha eldogadsz egy tanàcsot első körben ne dobd ki az ablakon a pénzt, bérel egyet
2018. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk a rezgős pihenőszék vált be. Ha abban elaludt, akkor át tudtam tenni az ágyába gond nélkül, nem ébredt fel.

A fisher price-nak vannak altatós "játékai", amik "fehér zajt" bocsátanak ki, állítólag ez is megkönnyíti a babák elalvását. Nálunk nem vált be :) , de lehet, hogy másnál működik.

2018. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Cicin, rajtam, mellettem. 9 hós. Mostanában délután már ki lehet jönni mellőle. KB 3-4 éves korára érik meg az egyedül alvásra, én kivárom, nem szoktatok.
2018. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én se szoktattam, egy hetes korában jöttünk haza a kórházból, azóta egyedül a kiságyában simán elalszik. És a kórházban sem aludtunk egyszer sem közösen az ágyban.

Szerintem ez gyerek függő is nagyban. Ő bárhol elalszik simán, babakocsi, hinta, játszószőnyeg. Ő például inkább vergődik kézben, mintsem elaludna. Amíg érdekes nézelődik, aztán jelez tegyük már le.

2018. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Van neki pihenőszéke is.sajnos az sem vált be.sem a hinta. A kendő nem lenne rossz megoldás csak az sem állapot hogy 3másodpercet nem tudok tőle elszabadulni.
2018. jún. 27. 17:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát, a gyereknevelés már csak ilyen. Ha nem 2 hónaposan, akkor 8 hónaposan lehetetlenség elmozdulni a baba mellől.
2018. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!