Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik a 9 hetes baba?

Miért nem alszik a 9 hetes baba?

Figyelt kérdés
A kisfiam tegnap volt 9 hetes és napközben kb.4 napja szinte egyáltalán nem hajlandó aludni. Folyton cicizne. Mindig azon alszik el. Ha leteszem max 10 perc és ébren van (mindig kivárom a mélyalvás fázist). Éjjel jól alszik 1x max 2x ébred. Volt valaki hasonló helyzetben?

2018. júl. 8. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg esetleg besötétíteni a szobát, hátha a fény zavarja.
2018. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek se aludtak ebben a korban. Majd ha elkezd mozgolódni, 1-2 hónap múlva, elfárad. 6-7 hónaposan már 3x1,5 órát aludtak.
2018. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
2018. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
ne szoptasd állandóan, mert cuminak használja a cicidet. De lehet, hogy melege van, fáj a hasa, stb.
2018. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Novekedesi ugras is lehet, most szaporitja fel a tejet, ez. 2-7 napig is tarthat, vagy akar tovabb. Nekem a nappali alvas nagyon sokaig igy volt, ahogy irod, ezert nem is tettem le, vagy mellefekudtem. Ha szeretned meg sokaig szoptatni, es birod, akkor erdemes a babara rabizni, nem veletlenul akar ennyit szopizni most. A tejtermekes szempontjabol a konfortszopizas kulcsfontossagu, raadasul olyankor jut a hatso, zsirosabb osszetetelu tejhez, ami a megfelelo sulygyarapodast is biztositja.


[link]

2018. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem a fény zavarja, mert már rituálészerűen besötétítünk elalvás előtt, hogy tudja, mi következik.

Ha nem hagyom cicizni, üvölt ês kövezzetek meg, de ezt nem hagyom, mert olyan mintha nem érdekelne, hogy miért kiabál, pedig egyértelműen jelzi.

Én is gondoltam rá hogy lehet hogy egy újabb növekedési ugrás. Csak fura volt hogy egyik napról a másikra, nem alszik.

Az a rossz hogy így semmit sem tudok csinálni napközben, de akkor egye fene. Ő az első.

Hordozni nagyon szeretem, csak ebben a nagy melegben nem tudom belekötni, mert nem bírja + ebben is a cicit keresi amint beleteszem.

2018. júl. 8. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Örülj neki, hogy éjszaka alszik nekem akkor is cicizett. Idővel egyre többet fog aludni.
2018. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!