Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 7 hónapos lányom miért nem...

7 hónapos lányom miért nem tud aludni?

Figyelt kérdés
7 hónapos lányom 2,5 hónapos kóra óta átaludta az éjszakákat egészen 3 héttel ezelötig.Tudom hogy meleg van de juniusban is volt kánikula és nem volt probléma,9 kor elalszik majd fél óra mulva sirva kel,vissza altatom és kb 3 ig alszik,majd felkel cicire rakom vissza alszik és utánna fél óránként kel 6 ig.Már jó idelye nem igényli az éjszakai etetést igy kiprobáltam hátha éhes és adtam enni neki de nemjöttbe.Melettem is aludt hátha amikor megébred nem lát és az a baj de az sem.Jön a 2 felső fogacskája,lehetséges hogy ezmiatt ébred ennyiszer?
2018. aug. 6. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg a foga miatt kel esetleg mozgasfejlodes miatt.
2018. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok baba kezd 6 hós kor után rosszul aludni, sokszor ébredni. Fog, mozgásfejlődés, idegrendszeri érés és egyebek okozzák.
2018. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!