Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Minden hajnalban 3-nwgyed4kor...

Narancs223 kérdése:

Minden hajnalban 3-nwgyed4kor felkel 2éves sírva, mitől?

Figyelt kérdés
Pontban minden hajnalban felkel a 2évesem sírva kiabálva hogy anya,anya,anya persze olyan fáradtak vagyunk hogy befektetjük magunk mellé, ez van kb 4napja, szeretném leszoktatni róla , mit tegyek? Ma szerintem megpróbálom..szobályába megnyugtatni.csak nyugtalanul mutogatja hogy ki akar jönni át akar jönni hozzánk

2018. aug. 11. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon rosszat álmodik, és mindig ugyanazt. Sajnos a rémálmok valamilyen időzítés szerint jönnek. Nem tudom, lehet-e tenni ellene valamit. Talán, ha ki tudnátok deríteni, hogy van-e olyan dolog, amitől különösen fél, mert az ilyesmi gyakran előjön az álmainkban. Lehet ez akár egy mese vagy rajzfilm is.
2018. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálunk éjfél-1 óra között van ez a felkelés és addig sír míg be nem hozzuk magunkhoz, 2 és fél éves.

Már hónapok óta tart ez, de nagyágyon legalább nyugiba vagyunk.

Szerintem kisebb szeparáció, meg mostanában sok mindentől el kezdett enyém félni, éjszaka meg előjön nála, majd leszokik erről is, én nem sürgetem inkább.

2018. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szellemet lát a gyerek.
2018. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szobalyaba ?
2018. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nalunk is volt ilyen idoszak.

Vissza tud terni a szeparacios szorongas.

Csak anya tuda megnyugtatni. El fog mulni, ahogy minden :)

2018. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen 2 éves korában. Nyár volt, 8-kor ment aludni, nem volt még korom sötét. Fogalmunk se volt mitől nem akar a saját ágyában maradni. De ezzel hasonló időben elkezdett félni a sötéttől, így megpróbáltunk kislámpát a szobájába, megszűnt. De amúgy fogalmam sincs mitől kelt fel! Az biztos, hogy mivel nem volt olyan vészesen sötét, nem jött át ordítva.
2018. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szobályába igen,nálunk már az altatás é borzalmas és most se alszik... már lehoztam kedvenc meséjét nézni , mert egy mesekönyvet kiolvastam simi odabujtam.de amint leléptem volna egyböl hiszti .... 😞borzasztó, mindig mutogat a falra de aztán azt gondoltuk hogy át akar jönni hozzánk de már ötletem sincs, jó alvó gyerekből lett egy szorongó egyedül nem alvó 😞új ágya van ,cumi sincs már tettem fel.kérdést ott leírtam hogy volt egy bukása és szétcsapta a száját... de már azt nem hiányolja csak borzasztóan anyás.. és decemberbe jön a kistesó.. mi lesz itt?? Ki vagyok borulva
2018. aug. 11. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!