Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek alszik hasonlóan 11...

Kinek alszik hasonlóan 11 hónapos kisfia?

Figyelt kérdés

Találtatok megoldást az alvás problémákra?


Éjjel 10-20 alkalom közt erősen forgolódik, hánykolódik, kisagyban lehetetlen aludnia, mert akkor még ennél is többször kel/sír/hánykolódik. Nagyágyon alszik velem, így valamivel egyszerűbb nekem és jobb neki az éjjel. Van, hogy minden alkalommal erősen sír. Tejmentes tápszert kap, sok mindent eszik már szilárd ételből. Nappal változoan alszik van h 1x van h 2x ezt sajnos ha megfeszülök sem tudok jobban szabályozni, mert valtozoak az ejjelek, maskor kel reggel, maskent farad el az éjszakaban. De nem vettem eszre, hogy azokoj a napokon mikor 1x alszik jobban alszik ejjel.


2018. szept. 10. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Kb ugyanez, annyi különbséggel, hogy van hogy kevesebb a forgolódás, van hogy több. Még a nappali alvása is ugyanilyen a fiamnak. Nem tudom az okát. A kiságya babaöbölnek van átalakítva, így együtt alszunk. Igény szerinti tápis és hozzátáplálós(falatkázik), éjjel is kap enni, ha éhes. Mozgásfejlődést letudtuk, szűk egy hónapja stabilan jár. Napközben próbálom testileg és agyilag is megfelelően “lefárasztani” vagyis nem túl terhelni, de foglalkozom is vele sokat. Éneklés, mondókázás, könyvek olvasása, építőzés, formabedobóval való ismekedés. Házimunkában is szívesen segít, porszívózás, teregetés, sepregetés. Minden nap sétálunk is a környéken, imád minden fűt/fát/bogarat megcsodálni, ismerősökkel, környékbeliekkel találkozni. Igazi sajtkukac, állandóan menne valamerre, ritkán ül meg a fenekén pár percnél tovább. Lehet ilyen a temperemtuma. Azt szoktam mondani, hogy ő mindig megy még álmában is. Remélem idővel javul majd a helyzet. Egyébként kipihenten ébred :) csak én nem.
2018. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!