Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért csinálja ezt vajon? 15...

Miért csinálja ezt vajon? 15 hónapos lesz

Figyelt kérdés

1-2 hete megváltoztak az éjszakáink..

Eddig végig aludta az éjszakát, max inni kelt fel pár korty vizet de ez 2 perc volt, vissza aludt magátol.

Mostanság viszont feláll, majd elkezd ordítani, kilöki az alvómaciját.. ilyenkor adok neki vizet van mikor vissza alszik, de elég sokszor sír tovább, így tehát kiveszem..

Próbálom ringatni, eddig vissza is aludt úgy, viszont 2 napja vissza sem alszik így, nézelődik és menne a földre.. ilyenkor felmászik a nagy ágyra és ott alszik vissza forgolódva..


Mi ez? Valami alvás zavar lenne? Van valakinek tapasztalata? Fogzásra nem gondolnék egyenlőre..


2018. szept. 14. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Fel se merül benned, hogy esetleg nem találja kényelmesnek az ágyát? :)
2018. szept. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amit eddig kényelmesnek talált és jókat aludt benne? Nem hinném :/
2018. szept. 14. 08:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisàgyban alszik? Csak mert az én lányom is 15 hós, és neki is egyik napról a másikra hirtelen kicsi lett a kiságy. A nagy ágyról még nem tud biztonságosan leszállni, ùgyhogy egyelőre marad a matrac a földön. Így sokkal jobban alszik, mint a kiságyban.
2018. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is áttettem a franciaágyba, nem tudott forgolódni a babaágyban, pedig az átlagosnál nagyobb méretű ágyunk van.


Plusz 15 hónaposan növekedési ugrás is van, nekem azóta kel megint, mert éhes éjjel is, hiába lakatom jól vacsorára. Van, hogy kétszer is benyom 2,5 deci tápszert, aztán alszik mint a bunda.

2018. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A rácsos kiságyat már 10 hónapos korában lecsereltük a nagyobb méretű hálós járókára, hempergőre, szóval ez sem opció.. :(

Megpróbálom a tápszert hátha csak éhes és azért kel, de szerintem nem, mert teljesen máshogy sír szegénykém..

2018. szept. 14. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg tényleg csak kaja-gond lesz, először én is furcsálltam, hogy végigaludta már az éjszakát, aztán egyszer csak éhen akart éjjel halni. :-)
2018. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kaját tényleg érdemes lenne kipróbálni. A lányom 7 hetes kora óta nem eszik éjszaka, de 15 hónaposan felkelt éjjel és volt, hogy 2-3 órán keresztül csak vergődött, mire vissza aludt. Fogra, pocakra (kaki gondjai annak) gondoltam, de éhségre nem, de mivel ilyen sokat ébren volt, kevertem neki egy kicsit és egyből elaludt. A 3. éjszaka az első nyösszenésre bevittem neki 2 decit, az ágyban egyedül megitta és reggel 8-ig aludt. Kb. 1,5 hétig ment ez, utána elhagyta.
2018. szept. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!