Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Másnak is ébred még a 2 éves...

Másnak is ébred még a 2 éves gyermeke?

Figyelt kérdés
Novemberbe lesz 2 éves a fiam. Mindig ébred éjjel 1-2x, általában csak iszik és alszik is tovább, de egy héten 1x vagy van mikor 2x is előfordul, hogy felvan 2-3 órát majd reggel még visszaalszik egy kicsit, legtöbbször én is, de már nem olyan így azért. Na ilyenkor egész nap alig vagyok magamnál a fáradtságtól, szinte egész nap sírhatnékom van. 1 hét múlva kezdi a bölcsit, én pedig 3 hét múlva a munkát, már előre rettegek az ilyen éjszakáktól, nehogy reggel elaludjak.

2018. okt. 2. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Éjszaka ugye csak tiszta vizet kap?

Amikor 2-3 órán át "bulizik" éjszaka, akkor mit csinál? Sötétben eljátszik az ágyában aztán visszaalszik, vagy villanyt kapcsolsz és együtt játszotok?

2018. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem, dehogy csinál ilyet, meg is hülyülnék, olyan féléves kora óta alszik egész éjjel, maximum 1-szer kér tápszert és vissza is alszik.
2018. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Második, te nagyon szerencsés vagy.
2018. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is már pár hós kora óta egyszer sem kel éjszaka. (Bár napközben sosem volt nagyalvó:) ) Szerencsém van vele, lassan 2 éves, kitartást!
2018. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
6 hetes koruk óta nem láttam egyiket sem este 9 és reggel 7 között. 😊
2018. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk még a 3 éves is ébred, ha egyedül alszik (mamáknál szoktunk egy ágyban, olyankor sose ébred). Átjön, alszik tovább.
2018. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is most lesz 2 eves es egy par hete ugyanezt csinalja. Felkel ejszaka hogy szomjas akar 2x-3x is es ha szerencsem van egybol visszalaszik, de van hogy masfel-ket oraig nem alszik vissza. Pedig probalkozik elaludni, meg nagyreszt fekszik, de csak forgolodik aztan felul, "beszelget", megint visszafekszik aztan nagy nehezen elalszik valamikor. Csak azert irtam, hogy nem vagy egyedul, de tanacsokat en is szivesen vennek.
2018. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Közöttünk van, próbálom visszaaltatni. Csak mocorog közöttünk vagy 2 órát ilyenkor. Csak vizet kap igen
2018. okt. 2. 16:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én középső lányom elég hamar átaludta az éjszakát. Aztán 2 évesen leszokott róla, és borzalmasan aludt úgy fél évig. Kitartás, előbb-utóbb jobb lesz.
2018. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
ÓÓÓ még az 5 évesem is ébred éjjel 2-3x, vagy inni vagy pisilni.Soha életében nem aludt még át egyetlen éjszakát se. Így dolgozom már 3 éve hogy éjjel 3x kelek hozzá. Ez van.
2018. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!