Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szoktassam le lassan 3...

Hogy szoktassam le lassan 3 eves ikerlanyaimat az ejszakai tej ivasrol?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az en hibam mert mar reg meg kellett volna tennem de akar hanyszor neki allok es probalom vissza altatni,megnyugtatni az egyik pl elkezdi rugdalni a masikat hogy felkeljen csak aze mert nem kap tejet. Mult ejjel 2 es fel orat uvoltott mint a sakal, aztan mar feladttam es adtam tejet neki :(

2018. okt. 7. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Én tuti helyretenném őket,már bocs. Ha elmagyarázod,hogy ez már miért nem jó nekik és megkéred őket,hogy fejezzék be ,de mégis csinálják,akkor legyen következménye. Üvölt? Mehet ki az udvarra és ott produkálja magát. Nem tetszik,majd abbahagyja. Mindig is ki fognak használni,ha ilyen gyenge vagy, hogy a végén beadod a derekad. Jézus,2,5 óra...Nem vagyok egy agresszív állat,de ment volna a két saller ,az tutibiztos. Utána ajtó bezár és had üvöltsön. Nem bébik már,hogy éjjeli cici,cumi,tje,üntyümpüntyüm kelljen és baja legyen,ha sírni hagyod. Mert ez csupán kőkemény szülőszivató hiszti. Megjegyyem,3,5 évesem van és soha nem engedtem egy másodpercig sem az ilyen vinnyogást.
2018. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt hat megprobalom nem beadni a derekamat :(
2018. okt. 7. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Hát ezt úgy kellett volna csinálnod, hogy 2,5 óra üvöltés után SEM adod oda a tejet. Elég lenne 1 ilyen éjszakát kihúzni, aztán megtanulnák h éjjel nincs tej akárhogy üvöltenek is. Most épp azt tanítottad nekik hogy ha elég sokáig üvöltenek akkor a végén azért kapnak. Tehát így még nehezebb lesz.

Napközben is sokszor magyarázd el hogy éjjel nincs tej, nagylányok már nem isznak ilyet éjjel, csak a pici babák, este ihatnak esetleg lefekvés előtt, de éjjel ha a fejük tetejére állnak is akkor se lesz tej. Ha meg elkezdi rugdosni a másikat akkor megmondod neki hogy alhat akkor ő kint a másik szobában.

Ha egy éjszakát így kihúzol utána könnyebb lesz, meg több óra hiszti után úgyis olyan álmosak lesznek másnap h lehet fel se ébrednek majd.

2018. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Ne legyen otthon tej. Mondd meg, hogy elfogyott és feküdjön le a saját ágyába.
2018. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%
Az én lámyom most lesz 3 és éjszaka szinté n kér tejcsit. Én nem hagyom hogy hisztiig fajuljanak a dolgok az éjszaka közepén. Adok neki vizet, van amikor ez is elég. Ha nem, és tovább kunyerál, elkezdek egy mesét. Ha végképp nem megy, kap valamennyi tejet, nem sokat, ezzel is beéri. Majd kinövi.
2018. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Edig minden siman ment..hagytam oket had sirjanak es hala isten mar nem is kerik :)
2018. okt. 9. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!