Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti ilyenkor mit csináltok/csin...

Rachel Warner kérdése:

Ti ilyenkor mit csináltok/csinálnátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam nagyon rossz alvó nappal,4 hónapos,amikor elfárad,megállás nélkül dörzsöli a szemét,de hiába ringatom 625 féleképpen (ölben járkálva,hintában,énekelve,stb) ki van pattanva a szeme és csak üvölt meg kapálózik,mint aki teljesen fel van pörögve. Persze a ringatással elszórakozunk a kövi etetésig és ott már annyira türelmetlen,hogy szívni se akarja a cumit (tápszeres) és akkor is csak sír meg ásít. Gondoltam mégse fáradt le eléggé,le szoktam tenni a kanapéra,hogy játszunk,akkor is sír. Egyszerűen már nem tudom mit kéne csinálnom,iszonyú fáradt ő is,én is,de mintha instant kávéport rajtam volna a vizébe tápszer helyett...mit lehet csinálni akkor,amikor már semmi nem jó?

2018. okt. 9. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Babakocsi, hasra, séta.
2018. okt. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha napkozben le akarod tenni besotetitesz neki? Lehalkitod a TV-t ha esetleg megis megy? Magyaran ra tud hangolodni a ringatason kivul?
2018. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Hordozókendőben séta


Semmi más nem használt..

5 percig obégat benne( nem sír) majd elalszik

És alszik amig megyek


Ilyenkor 1,5 séta

Alszik benne 1h20 percet

2018. okt. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
AZ enyem is csak babakocsiban aludt kb. 1 eves koraig. Napi 2 orat , epp tel jott, juniusi mint a tied.
2018. okt. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nagylányom volt ilyen, ő babakocsiba sem aludt, meg nap közbe se max cicin kétszer 20 percet egész nap, kb 2 hetes korától egész 7 hós koráig...aztán elkezdett végre cumizni (tél volt és valahogy rátalált az ujja helyett, amire kesztyűt húztam), és azzal végre eltudta magát altani.
2018. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt próbáltad már hogy nem ringatod, hanem csak leteszed aludni? Az én fiam nem igényelte a ringatást, tologatást, semmit, ezekkel csak zavartam.
2018. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk az Adamo hinta vált be. Babakocsiba már nem szokatnám, jön a tél, öltöztetni, öltözni kell, esik, fúj.
2018. okt. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

Hordozós vagyok


BabKocsivan csak annyira alszik olyankor mint a kiságyban

Sehogy


De próbát megér h nem ajarod kendőzni

2018. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Én apaként a hordozókendőbe rakást és mosogatást találtam működőnek. Pár percen belül abbahagyja a sírást, majd a csörömpölés közben elalszik. :)
2018. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
meg igazából hülyén hangzik de az vált be, hogy elengedtem az alvást. mármint rájöttem, hogy az egész nap arról szól hogy próbálom görcsösöen elaltatni, csak hogy legyen valami napirend féle.....alszik 10 percet majd mivel megébred újra neki állok altatni...és így elmegy a nap úgy, hogy lényegében nincs is mitől fáradjon, csak egész nap aludni próbálunk. na ehelyett neki álltam tartalmassá tenni a napot. rögtön reggel ébredés után evés, aztán kiadós mondókázás, lovaglás anya nyakán stb ami korának megfelelő készségfejlesztő játék. Kukucsolás, énekelés, hason levés stb. Aztán amikor kezd fáradni, séta, babakocsival. aztán haza érve se egyből altatás, hanem evés kis levező játék, zenehallgatás (attól iszonyat le tudott fáradni ha szólt a magnó). és csak utána tettem le aludni és akkor bizony el is aludt
2018. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!