Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van akinek az orvosolta az...

Van akinek az orvosolta az éjjeli ébrenléteket, hogy nappal vagy nem vagy nagyon keveset hagyta aludni 1 eves babáját?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt én is megpróbáltam, de nem hogy segítene, még ront is a helyzeten. Nem ajánlom. Az én fiam még rosszabbul aludt olyankor. Plusz estére már annyira nyűgös lett, hogy az esti készülődés is rémálom volt, nehezen aludt el, sokszor ébredt. Már két éves múlt, de még mindig figyelnem kell, hogy eleget aludjon nap közben, különben végünk :)
2018. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk az elejétől 10 kelés volt az átlag éjszakánként.Most lesz egy éves pár hét múlva, mióta jár napjában 3 órát töltünk kint és ,,járatom". Este 9 előtt nem fekszik.Ez oldotta meg a problémát.Éjfélig 2x ébred így és reggel 7-8ig alszik simán.

Én biztos nem nyúlnék bele úgy az alvásába, hogy napközbe nem hagyom aludni,mert az idegrendszerének szüksége van rá.Amellett valószínűleg hisztisebb is lenne ,mert nem tudja magát kipihenni.Napközben amúgy most sem alszik sokat 1-2 alkalommal háromnegyed órát max.

2018. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak rosszabb lesz, több inger éri így amit egy alvás alatt kell feldolgoznia, szüksége van még 1 évesen a délutáni alvásra.

2 és fél évesem mostanában kezdi el hogy het 2-3x alszik ,többi napokon már nem alszik délután, annyi a különbség ha nem alszik előbb kel éjjel fel, ha alszik akkor jobban alszik de nehezebb elaltatni.

Amúgy az idő segít csak ezen, még előttetek van egy szepa korszak, legalábbis nálunk másfél évesen durva volt, jönnek a rágó fogak ami még kemény lesz, aztán utána már fokozatosan jobb.

Enyém 1x kel éjjel, ha beteg akkor kel csak többször.

2018. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nálunk hetente pár alkalommal órákat tölt ébren. köszi a válaszaitokat! nem is menne mert rohadt álmos volt ma is. 😁 1 óta alszik
2018. okt. 16. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!