Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 18 hónapos az ismerősöm...

Gwatta kérdése:

18 hónapos az ismerősöm kisfia.8 körül kell, utána 14 órától kb.17-18ig alszik és 20-21 körül viszik játszótérre, de volt, hogy 22-23 mentek. Hajnal 1-2 körül fekszik a gyerek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Anya 3 diplomás és már taníttatják kínaiul gyereket.

Szinte csak szopni hajlandó /napi 13x/ Koraszülött 31. hétre, ekcémás, széles terpeszben jár /7 hónaposan vitték csípő szűrésre mert nekik senki nem mondta, hogy vinni kell/

De nekik az orvosok, védőnő mindenki azt mondta minden szupi.



2018. okt. 24. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha tényleg igy van ahogy leirtad akkor van baj a fejükkel nem kevés.18 hónaposnak már szinte mindent kéne ennie.3 diplomával pedig tudnia kellene hogy a 6 hetes csipöszürés kötelezö.Arra inkább nem is irnék semmit hogy miért késö este a sötétbe viszik a gyereket játszotérre🤔🤔🤔
2018. okt. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
El ne higgyétek már ezt a sok sületlenséget! 23-kor játszótérre....persze. Gondolom ott taníttatják kínaiul is.
2018. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem az ő dolguk, meg a védőnő, meg a gyerekorvos dolga.

Lehet, hogy sok mindenben lódít, mert nem akarja mindenkinek beismerni, hogy igen, az én gyerekem nem tökéletes, hanem beteg...


Ki vagy te a történetben?

Mert én sem avatok be minden "ismerősömet" a szoptatási szokásaimról pl. Meg az egész napi programjainkról, szokásainkról...


Vagy ez egy "szapuljuk együtt az ismerőst" kérdés???

2018. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem létezik
2018. okt. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Környékünkön nyolckor bezárnak a játszóterek…


A 13 szopi között hol oktatják kínaiul?

2018. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

És mit számít a diploma? Diplomások között is ugyanúgy vannak hülyék. Akiket hallasz a tévében, hogy halálra éheztették a gyereküket, azok sem 8 általánossal rendelkeztek.

Ha a gyereket látja védőnő és gyerekorvos, akkor ők is jó nagy hülyék, hogy nem került oda a megfelelő időben a kötelező vizsgálatokra.

Egyébként én el tudom képzelni simán, hogy vannak ilyen emberek. A Fb-on is láttam naponta, amíg le nem töröltem magam, hogy értelmesnek gondolt, volt osztálytársaim kiírják, megosztják, hogy a gyerekre nem szabad sose rászólni, a gyereknek nem szabad irányt mutatni, nem szabad terelgetni, mert ezzel korlátozod és sérült lesz :D

2018. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5: Nálunk meg nem zárják a játszóteret. És tök sok ovis naponta lent van még 8-9-kor is. Igaz nem éjjel, de ez is túlzás.
2018. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

1) kozod semmi


2) megszamoltad mikor szoptat ? Ezek szerint 24 oraban ott vagy


3) jatszoteren este sotet van, sok helyen kapuval zarva


4) a "nyelvtanulas" ilyenkor a legjobb


5) nincs jobb folgod mint itt trollkodni?

2018. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Aki ezt elhiszi ( mint a kedves 78 % os ) annak ugyanugy baj van a fejeben mint a trollkodo kerdezonek. Szegyen...
2018. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Persze este, sötétben, hidegben 8-9-kor játszótérre. Kamu!
2018. okt. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!